Idealna bielizna do wieczorowego stroju

Jaką bieliznę założyć do wieczorowego stroju?

Każda kobieta uwielbia założyć wieczorową kreację, dzięki której staje się prawdziwą gwiazdą. Wieczorowe stroje zajmują więc honorowe miejsce w damskiej garderobie. Pamiętajmy przy tym, że niemniej ważne od wierzchniego stroju jest to, co nosimy pod nim. Dobranie odpowiedniej bielizny pod wieczorowy wystrój ma więc niebagatelne znaczenie. Ten artykuł zawiera porady, które wyjaśniają tę kwestię.

Biustonosz pod elegancką kreację

Istnieje wiele rodzajów strojów wieczorowych, które w różny sposób podkreślają atuty noszących je kobiet i każdy z nich wymaga innej bielizny, która będzie z nim dobrze współpracować. I tak jeżeli zdecydujemy się na suknię z głębokim dekoltem, warto dopasować do niej biustonosz z głębokim wycięciem. Należy przy tym wspomnieć, że tego typu suknie lepiej sprawdzają się u kobiet o mniej obfitych kształtach – chyba że zależy nam na wylewającym się dekolcie. Warto wspomnieć, że w przypadku takiej kreacji można zdecydować się na całkowity brak biustonosza, chociaż nie każda kobieta czuje się z takim wyborem dobrze.

Wśród rodzajów biustonoszy pod suknie warto zwrócić uwagę na takie opcje jak:

  • bardotka – świetna do sukni z dużym dekoltem o kształcie serca; dostępne są w wersjach z odpinanymi ramiączkami, które można z łatwością dopasować do różnych rodzajów sukienek
  • stanik push-up – świetnie sprawdza się z okrągłymi dekoltami oraz dekoltami pod szyję
  • biustonosze samonośne – pasują do dekoltów asymetrycznych oraz bustier
  • biustonosze krzyżakowe – idealne do sukienek bez pleców

Aby dobrze dobrać biustonosz do ulubionej sukni, polecamy zabrać ze sobą sukienkę, gdy wybierzemy się kupić biustonosz, dzięki czemu będzie można bezpośrednio porównać krój sukienki z krojem biustonosza. Można również postarać się kupić sukienkę i biustonosz razem. W ten sposób najłatwiej zaplanować kombinację sukni z biustonoszem, która idealnie zagra.

Halka pod wieczorową suknię? Świetny pomysł!

Bardzo dobrym pomysłem, jeśli chodzi o bieliznę pod suknię wieczorową będzie zdecydowanie halka. Ten element garderoby, który przez jakiś czas był uznawany za „babciny” obecnie przechodzi prawdziwy renesans również jako uzupełnienie do wieczorowych kreacji. Dostępne są na rynku zarówno z ramiączkami, jak i bez, dlatego nie będzie problemu ze znalezieniem takiej, która będzie dobrze pasować do wybranej wieczorowej sukni.

Warto zainteresować się halkami wyszczuplającymi, dzięki którym suknia może na nas o wiele lepiej leżeć (szczególnie polecamy zastosowanie tego rozwiązania z suknią ściśle przylegającą do ciała), a także posiadającymi efekt push-up. Oczywiście przy tym należy przy tym pamiętać o wyborze odpowiedniego koloru – pod ciemną suknię najlepiej sprawdzi się utrzymana w ciemnej kolorystyce, zaś pod jasną w jasnej.

Zadbaj o każdy detal

Przygotowując się na imprezę, na której chcemy naprawdę olśniewać wyglądem musimy zadbać o każdy aspekt. Nawet jeśli założymy suknię, dzięki której nasza uroda lśni jak nigdy wcześniej, efekt może zostać zepsuty np. przez niegustownie wystający stanik. Postarajmy się więc, by cała kreacja miała równie dużo klasy.

Sklep internetowy coemi.pl/pl zaoferował cenną pomoc merytoryczną w przygotowywaniu artykułu.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.