Chcesz zapewnić sobie komfort i wygodę pod prysznicem? Kup deszczownicę

Deszczownice, zwane także deszczowniami, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i funkcjonalność, szczególnie jeśli nie dysponują łazienką z prysznicem lub zabudowaną wanną. Są proste w montażu, a wybór modeli jest ogromny, tak że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli nie lubisz swojego starego prysznica – kup deszczownicę!

Zapewnij sobie komfort, kup deszczownicę
Zapewnij sobie komfort, kup deszczownicę

Deszczownice są elementami prysznica, które pozwalają na rozproszenie strumienia wody, tak by przypominał padający deszcz. Rozwiązanie takie zapewnia przyjemną i delikatną kąpiel, jednocześnie nie ogranicza swobody ruchów pod prysznicem i zapewnia relaks. Tradycyjne słuchawki prysznicowe mają wiele wad, m.in. niską wydajność strumienia wody, mały zakres regulacji czy ograniczanie ruchów podczas kąpieli. Deszczownice mogą być stosowane zarówno w kabinach prysznicowych jak i w zabudowanych wannach. Wybór kształtu i funkcjonalności zależy tylko od właściciela i zasobności jego portfela.

Kup deszczownicę, ale jaką?

Deszczownicę można zastosować praktycznie w każdym prysznicu. Najczęściej wystarczy podłączyć wybraną deszczownicę do baterii w miejscu przeznaczonym na klasyczną słuchawkę. W innych przypadkach trzeba dokupić właściwy osprzęt. Dostępne są również deszczownice podtynkowe, które zamiast elastycznej rury wyposażone są w rurę sztywną, która jest równocześnie ich uchwytem. Jeżeli na deszczownicę zdecydujemy się na etapie projektowania łazienki, warto pomyśleć o modelu sufitowym, przeznaczonym do zabudowy w suficie podwieszanym.

Deszczownice dostępne są w różnych kształtach. Poza standardowymi okrągłymi głowicami, możemy wybrać modele prostokątne lub kwadratowe. Dostępne są także deszczownice o kształcie powodującym kaskadowe spływanie wody. Jeśli zależy nam na jak największej uniwersalności i wygodzie, najlepiej wybrać głowicę z możliwością regulacji strumienia (może mieć on postać delikatnego deszczyku zraszającego ciało lub silniejszego, szerokiego strumienia). Bardziej wymagający i zasobni klienci mogą się zdecydować na deszczownicę z panelem sterującym i wbudowanym oświetleniem.

Na rynku dostępne są deszczownice dostępne w różnych wariantach wielkościowych, kształtach, kolorach i modelach. Warto sprawdzić ofertę deszczownic w Internecie. Szeroką gamę modeli oferuje m.in. strona tanialazienka.com. W ofercie dostępne są same deszczownice oraz niezbędne akcesoria. Zobacz dostępne modele deszczownic na tanialazienka.com

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.