Czarny Piątek: Kup świąteczne prezenty w rewelacyjnych cenach na Ceneo!

Czarny Piątek, czyli Black Friday, to dzień który od razu kojarzy się ze świętem szalonych wyprzedaży. Tradycja listopadowych promocji przywędrowała do nas zza oceanu, ale szybko została zaakceptowana zarówno przez klientów, jak i przez sprzedawców. Black Friday często uznawany jest za początek sezonu świątecznych zakupów, gdyż w tym dniu – lub nawet przez cały weekend – sklepy kuszą świetnymi ofertami, wyprzedażami i promocjami. W związku z tym Czarny Piątek to idealny dzień na zakup świątecznych prezentów – na Mikołajki i Boże Narodzenie!

 

Black Friday, czyli Czarny Piątek wypada zawsze po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W tym roku Święto Dziękczynienia przypada na 23 listopada, zatem Black Friday to 24 listopada 2017. W Czarny Piątek wiele sklepów oferuje jednodniowe okazje, zniżki lub specjalne kolekcje. Czasami promocje trwają przez cały weekend lub nawet tydzień. Warto wykorzystać tę akcję, aby kupić świąteczne prezenty dla swoich bliskich.

SPRAWDŹ super ofertę na BLACK FRIDAY na Ceneo!

Świąteczne prezenty w super cenach!

Jako, że Black Friday zawsze wypada pod koniec listopada, warto zacząć już myśleć o zakupach świątecznych. Oprócz ubrań w Czarny Piątek można kupić także sprzęt elektroniczny i AGD, meble i wyposażenie domu, a także zabawki i kosmetyki w bardzo okazyjnych cenach.

Dzięki sklepom internetowym nie musimy nawet wychodzić z domu, aby wybrać cudowne upominki dla naszych najbliższych! Portal Ceneo przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów!

Na co zwrócić uwagę, aby kupić wyjątkowe produkty po wyjątkowo niskich cenach na Ceneo?

Już teraz wybierz produkty, które chciałbyś kupić w Czarny Piątek, a 24 listopada sfinalizuj transakcję!

    1. Szukaj produktów oznaczonych ikonką promocji Black Friday.
    2. Sprawdzaj historię cen produktu na wykresie. Dzięki temu dowiesz się jaka była najniższa cena produktu w jego historii. Możesz także ustawić alert e-mailowy dla wybranej przez ciebie ceny.
    3. Dodawaj produkty, do listy Ulubionych. Ułatwi to ponowne odnalezienie interesujących cię przedmiotów.
    4. Sprawdzaj, czy sklep posiada Zaufane Opinie. Są to opinie wystawione przez użytkowników, którzy faktycznie dokonali zakupu we wskazanym sklepie. Odznaka Zaufanych Opinii gwarantuje najwyższą jakość obsługi podczas wyprzedaży.
    5. 24 listopada kupuj w najlepszych cenach!

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *