Szklanka źródlanej wody nalanej z dystrybutora

Dystrybutor wody w domu – dlaczego warto go mieć w czasie pandemii?

Profesjonalny dystrybutor wody do domowego użytku? To rozwiązanie, które szybko zyskuje na popularności, a zainteresowanie nim zdecydowanie wzrosło w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Dlaczego? Przecież dystrybutor wody zajmuje trochę miejsca w kuchni – najczęściej konieczne jest wygospodarowanie na urządzenie kilkudziesięciu centymetrów kwadratowych… Tak! Ale poza tym… ma same zalety! Sprawdzamy dlaczego Polacy decydują się na ten rodzaj inwestycji i za co ją doceniają.

Dystrybutor wody w domu – zalety

Dystrybutor wody to rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia życie i sprzyja codziennemu, właściwemu nawadnianiu organizmu. Może być źródłem doskonałej jakości wody, idealnej do picia dla całej rodziny (również dzieci, kobiet w ciąży i seniorów!). Urządzenie jest maksymalnie łatwe w obsłudze, dzięki czemu nawet najmłodsi domownicy będą mogli szybko usamodzielnić się w kwestii zaspokajania pragnienia. Jakie zalety tego rozwiązania wymieniają osoby, które już zainwestowały w swój dystrybutor do wody?

Szklanka wody źródlanej
Woda źródlana w domy / Fot. https://wodaaquavita.pl/

Ograniczenie liczby wizyt w sklepie

Prywatny dystrybutor wody w kuchni to zdecydowane ułatwienie kwestii związanej z zakupami! Już nie musimy planować tych “większych” zakupów, w hipermarkecie lub dyskoncie, w których butelkowana woda będzie nieco tańsza niż w osiedlowym sklepiku. Ilość wizyt w sklepie też możemy ograniczyć! Zgrzewka wody, czyli sześć 1,5 litrowych butelek wystarcza Twojej rodzinie na 3-4 dni, a większej ilości butelek nie było gdzie przechowywać? Dystrybutor współpracujący z kompaktową butlą o pojemności 18,9 litra rozwiązuje problem zakupów i przechowywania.

Brak konieczności dźwigania butli z wodą

Ograniczenie częstotliwości zakupów to jedna zaleta, ściśle związana z kolejną: brak konieczności kupowania zgrzewek wody mineralnej to… brak konieczności ich dźwigania! To szczególnie ważne w przypadku braku samochodu, gdy nawet te większe zakupy robimy “na piechotę”, w pobliskim markecie lub korzystając z publicznego transportu. Dystrybutor wody to rozwiązanie idealne dla mieszkańców wyższych pięter (np. III lub IV) wielorodzinnych bloków bez wind oraz dla seniorów, dla których przyniesienie jednej butelki do domu może być wyzwanie, a zaopatrzenie się jednorazowo w jej większą ilość może być wręcz niemożliwe. 

Ratunek w przypadku utknięcia na kwarantannie lub zachorowania

Pandemia COVID-19 uświadomiła nam, jak ważne jest zdroworozsądkowe podejście do zakupów – najlepiej robionych z listą oraz z myślą o posiadaniu w domu choćby niewielkich zapasów, które w razie konieczności pozwolą nam przetrwać bez konieczności wychodzenia z domu, przez kilka lub kilkanaście dni. O ile dodatkowe opakowanie ryżu czy makaronu nie zajmuje dużo miejsca, drożdże mogą spokojnie poleżeć w lodówce, podobnie jak zapas paczkowanego sera bądź wędliny, o tyle zaopatrzenie się w większą ilość wody może być wyzwaniem logistycznym, które przekracza możliwości przechowywania w przeciętnej kuchni!

Domowy dystrybutor pozwala zabezpieczyć dostęp do świeżej wody pitnej, a dostawa butli (zgodnie z umową i terminarzem) będzie realizowana z zachowaniem reżimu sanitarnego, również w sytuacji, gdy trafimy na kwarantannę lub zachorujemy na koronawirusa. To optymalne rozwiązanie na ten trudny dla wszystkich czas! 

Dostawa wody do domu – woda źródlana czy mineralna?

Pozostaje pytanie: jaka woda powinna lać się z dystrybutora? Odpowiedź może być tylko jedna: woda źródlana! To czysta i świeża woda, wydobywana z podziemnych źródeł, w których jest skutecznie odizolowana od wpływu czynników zewnętrznych, a co za tym idzie – wolna od zanieczyszczeń chemicznych i bakteriologicznych. Ponadto woda źródlana ma naturalnie delikatny i lekki smak, dzięki któremu może być z powodzeniem stosowana nie tylko do picia, ale również do przygotowywania napojów i posiłków – dobrze smakuje w każdej temperaturze. 

Wysokiej jakości woda źródlana jest wodą niskozmineralizowaną, niskosodową i niskowapienną. To czyni z niej bezpieczną wodę dla dzieci, kobiet w ciąży oraz osób starszych. Woda źródlana może być również spożywana przez osoby cierpiące na cukrzycę, borykające się z nadciśnieniem i chorobami nerek. 

Dystrybutory wody źródlanej Perla
Dystrybutory wody źródlanej Perla / Fot. https://wodaaquavita.pl/

Aquavita – dystrybutory wody źródlanej do domu

Chcesz mieć w domu dystrybutor wody źródlanej? Musisz znaleźć zaufane… źródło! Aquavita to sprawdzony producent i dystrybutor urządzeń do podawania wody, które doskonale sprawdzają zarówno w rozmaitych miejscach pracy oraz miejscach pobytu osób (np. w działach obsługi klienta), jak i właśnie w domu! Dystrybutor wody do domu od Aquavita to gwarancja świetnej współpracy, na partnerskich warunkach oraz oferty, którą będziemy mogli dopasować do swoich potrzeb – wybierając m.in. ilość wody dostarczanej jednorazowo i częstotliwość dostaw. 

Dostawa wody do domu zawsze będzie odbywać się terminowo i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, również tych związanych z obostrzeniami wynikającymi z pandemii COVID-19. W ramach kompleksowej obsługi klienta otrzymamy ponadto bezpłatną sanityzację oraz profesjonalny serwis wybranego dystrybutora wody źródlanej.

Woda źródlana nalewana do szklanki
Woda źródlana Aquavita / Fot. https://wodaaquavita.pl/

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *