Płytki na ścianie w kuchni

Gdzie w mieszkaniu warto położyć płytki?

Kiedy myślimy o płytkach w mieszkaniu, nasze myśli zwracają się ku pomysłom na podłogę w kuchni lub pięknej kafelkowanej ścianie w wymarzonej łazience. Owszem – to świetne opcje dla każdego planu renowacji mieszkania, jednak okazuje się, że z racji rozlicznych właściwości płytek – można je wykorzystać znacznie bardziej niż tylko do pokrycia podłóg i ścian. Potrzebujesz inspiracji? Oto kilka niezwykłych zastosowań płytek w mieszkaniach.

Niecodzienne wykorzystanie płytek ceramicznych

Małe kwadratowe Tubądzin płytki (warto również sprawdzić markę Ceramika Końskie) mają rozmiar nadający się idealny do stworzenia podstawek pod ciepłe posiłki. Pamiętaj jednak, by wyłożyć je od spodu podkładkami filcowymi, aby tak oryginalne i solidne podkładki nie uszkodziły powierzchni, na której staną.

Idźmy dalej! Niewykorzystane płytki łazienkowe Tubądzin mogą świetnie się sprawdzić do projektu DIY, którego finalnym produktem będzie donica. Ten projekt jest naprawdę prosty, nawet dla początkującego majsterkowicza. Dlaczego warto mieć w swoim mieszkaniu donice z płytek?

  • Są ekologiczne – wykorzystujesz zbędne materiały.
  • Są tańsze niż kupowanie doniczek ceramicznych.
  • Są wytrzymałe – donice z płytek mogą świetnie sobie radzić nawet na zewnątrz.
  • Są designerskie – wglądają ładnie i są oryginalne.

Aby wykorzystać ten pomysł na płytki – poszperaj w sieci, gdzie znajdziesz całe mnóstwo instrukcji. Samych płytek do łazienki i późniejszych projektów możesz szukać na https://www.twojelazienki.pl/, gdzie ich wybór jest naprawdę bogaty i interesujący.

Do czego jeszcze można wykorzystać płytki w mieszkaniu?

Czy zakończyłeś renowację swojej wymarzonej łazienki i masz resztki płytek? Ta piękna ceramika nie może być zmarnowana! Możesz pozostałe płytki znakomicie wykorzystać do ozdobienia kominka, albo wykonania stylowego zagłówka łóżka. I kto powiedział, że dywan musi być pluszowy? Jeśli szukasz wyjątkowych pomysłów na podłogę w kuchni, odpowiedzią może być dywan z płytek. Niezależnie od tego, czy dodasz fragment podłogi z płytek przy zlewie, czy dywanik z płytek stworzysz pod stołem kuchennym, efekt będzie naprawdę oszałamiający.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *