Piękne i gęste włosy to marzenie wielu osób

Jak szybko zagęścić włosy z nanowłóknami Nanogen 12g?

Wiek, uwarunkowania genetyczne, styl życia. Te czynniki w dużym stopniu wpływają na kondycję włosów. O ile styl życia można zmienić poprzez zwiększenie aktywności fizycznej i wdrożenie zdrowej diety, na geny nie można mieć wpływu. U wielu mężczyzn już od 30 roku życia obserwuje się przerzedzenie włosów. Coraz więcej panów próbuje walczyć z pojawiającymi się łysymi obszarami na skórze głowy. Czy istnieje skuteczny środek na zagęszczenie włosów? Jak należy go stosować, aby zauważyć różnicę?

Szybki sposób na zagęszczenie włosów

Oprócz stosowania szamponów hamujących łysienie, można również stosować preparaty, które maskują brak włosów lub ich przerzedzanie się. Na rynku istnieje wiele produktów, które przeznaczone są do zagęszczania włosów. Popularnym rozwiązaniem są mikrowłókna w sprayu 100ml 3w1. Preparat stworzony przez Jamiego Stevensa pozwala na zlikwidowanie przerzedzeń. 

Mikrowłókna do włosów nie tylko ukrywają prześwity skóry, ale również sprawiają, że pasma wyglądają zdrowo i naturalnie. Technologia oparta na kompleksie PPX powoduje wzmocnienie włosów. Warto również zaznaczyć, że kosmetyk pozwala także na zakrycie siwych włosów oraz zwiększenie ich objętości. 

Dlaczego warto stosować kosmetyki zagęszczające włosy?

Kosmetyki zagęszczające do włosów pozwalają na doraźne ukrycie siwych i rzadkich włosów. Dzięki temu rozwiązaniu fryzura wydaje się skutecznie zagęszczona, a włosy nie tylko są błyszczące, ale także wyglądają na zdrowe. Niebagatelne znaczenie ma również skład produktu. Do produkcji preparatu użyto bowiem w dużej mierze składników naturalnego pochodzenia:

  1. Pea Peptide (peptyd grochowy), który przeciwdziała starzeniu się włosów. Dzięki niemu włosy są odżywione i pełne blasku.
  2. Pszenica, kukurydza i aminokwasy sojowe, które długotrwale nawilżają włosy. 
  3. Hydrokwasy oraz zielona herbata i  burak cukrowy, które stymulują komórki do odnawiania się, przez co włosy są bardziej odporne na łamanie się. 

Syntetycznym składnikiem jest Hexapeptide-11, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Poprzez swoje działanie wzmacnia strukturę skóry głowy, w konsekwencji czego włosy są bardziej odporne na wypadanie. 

Mikrowłókna do włosów przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wystarczy spryskać skórę głowy i rozczesać kosmetyk, aby lepiej dopasował się do struktury włosów. Efekty widoczne są natychmiast, warto zabieg wykończyć odpowiednim lakierem do włosów, który utrwali efekt i sprawi, że fryzura będzie odporna na działanie czynników zewnętrznych, np. deszczu. 

Źródło: materiały promocyjne partnera

Dodaj komentarz