Piękne i gęste włosy to marzenie wielu osób

Jak szybko zagęścić włosy z nanowłóknami Nanogen 15g?

Wiek, uwarunkowania genetyczne, styl życia. Te czynniki w dużym stopniu wpływają na kondycję włosów. O ile styl życia można zmienić poprzez zwiększenie aktywności fizycznej i wdrożenie zdrowej diety, na geny nie można mieć wpływu. U wielu mężczyzn już od 30 roku życia obserwuje się przerzedzenie włosów. Coraz więcej panów próbuje walczyć z pojawiającymi się łysymi obszarami na skórze głowy. Czy istnieje skuteczny środek na zagęszczenie włosów? Jak należy go stosować, aby zauważyć różnicę?

Szybki sposób na zagęszczenie włosów

Oprócz stosowania szamponów hamujących łysienie, można również stosować preparaty, które maskują brak włosów lub ich przerzedzanie się. Na rynku istnieje wiele produktów, które przeznaczone są do zagęszczania włosów. Popularnym rozwiązaniem stają się nanowłókna zagęszczające włosy Nanogen Fibres 15g. Preparat ten pozwala na zlikwidowanie przerzedzeń.

Mikrowłókna do włosów nie tylko ukrywają prześwity skóry, ale również sprawiają, że pasma wyglądają zdrowo i naturalnie. Zastosowana technologia KINETIC jest dopracowanym rozwiązaniem, dzięki którym nanowłókna łączą się z włosami prawie 400% mocniej niż miało to miejsce dotychczas. Warto również zaznaczyć, że kosmetyk pozwala także na zakrycie siwych włosów oraz zwiększenie ich objętości. 

Dlaczego warto stosować kosmetyki zagęszczające włosy?

Kosmetyki zagęszczające do włosów pozwalają na doraźne ukrycie siwych i rzadkich włosów. Dzięki temu rozwiązaniu fryzura wydaje się skutecznie zagęszczona, a włosy nie tylko są błyszczące, ale także wyglądają na zdrowe. Niebagatelne znaczenie ma również skład produktu. Do produkcji preparatu użyto bowiem w dużej mierze składników naturalnego pochodzenia. Głównym budulcem jest keratyna, będąca tym samym białkiem, które pierwotnie buduje ludzki włos. Z kolei technologie zastosowane podczas tworzenia produktu, sprawiają że:

  1. Stosowanie produktu jest całkowicie bezpieczne dla skóry głowy i nie powoduje podrażnień.
  2. Dzięki trwałej koloryzacji kosmetyk nie farbuje pod wpływem wody lub potu.
  3. Siła przyciągania naelektryzowany cząsteczek jest tak duża, że stosując ten produkt można uprawiać sporty wyczynowe, a nawet pływać, bez obaw, że produkt sam się usunie.

Warto zaznaczyć, że środek Nanogen nie jest lekiem na wypadanie włosów. Jest to kosmetyk do włosów, który pozwala na dyskretne ukrycie pojawiających się na głowie przerzedzeń. Nie zatrzyma on procesu wypadania włosów, jak również nie wpłynie na ich wzrost.

Mikrowłókna do włosów przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wystarczy spryskać skórę głowy i rozczesać kosmetyk, aby lepiej dopasował się do struktury włosów. Efekty widoczne są natychmiast, warto zabieg wykończyć odpowiednim lakierem do włosów, który utrwali efekt i sprawi, że fryzura będzie odporna na działanie czynników zewnętrznych, np. deszczu. 

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *