Stylizacja paznokci jakiej pragniesz – dla kogo mat dla kogo połysk?

Nawet laik w dziedzinie zdobienia paznokci wie, że ich wzornictwo oferuje w zasadzie nieskończenie wiele możliwości, a każdy z sezonów pełen jest nowych, inspirujących trendów. I choć bardzo długo swój tryumf święciły lśniące i połyskujące płytki paznokcia, to od jakiegoś czasu mają konkurencję. Wszystko za sprawą mody na mat, która szturmem podbiła rynek kosmetyczny! Matowe pomadki i cienie to prawdziwe hity sprzedażowe!

Mat pokochały także fanki manicure hybrydowego. Kto powinien zdecydować się na błyszczące wykończenie swojej stylizacji, a kto skusić na hybrydy w matowym wydaniu? Sprawdź.

Połysk, czyli blichtr, blask, elegancja i pewność siebie

Błyszczące paznokcie przykuwają uwagę i jednoznacznie kojarzą się z pewnością siebie i bezkompromisowością. Doskonale akcentują stylizacje na wielkie wyjścia i nadają dłoniom niezwykle elegancki wygląd. Połysk zarezerwowany jest zwykle na ważne okazje, na których kobieta pragnie dopracować swój wygląd w każdym calu i przyciągać wzrok. Doskonale wpisuje się także w potrzeby kobiet na wysokich stanowiskach, które elegancję i szyk cenią sobie także na co dzień. Błyszczące paznokcie jednoznacznie kojarzą się z większym rozmachem i odwagą, które niekoniecznie zawsze są na miejscu. Chyba, że ich właścicielka cechuje się silnym charakterem i swój pazur, jak zwykło się określać silną osobowość i pewność siebie, pragnie podkreślić także w codziennej stylizacji.

Łagodność i subtelny wygląd. Dla kogo mat?

Modę na mat zainicjowały największe marki kosmetyczne, a pomadki w tym wydaniu już kolejny sezon cieszą się niezwykłym powodzeniem. Jak sprawdza się mat w stylizacji paznokci? Świetnie! Matowe paznokcie są eleganckie i łagodne. Ich subtelny charakter wydobywa z kobiety dziewczęcość, a nienachalny wygląd tylko dodaje jej uroku. Mat doskonale sprawdzi się na co dzień i w czasie nieformalnych spotkań. Jest świetny dla młodych osób, które chciałyby korzystać z manicure hybrydowego, ale ich paznokcie w odważnym, połyskującym wydaniu mogłyby zostać źle odebrane np. w szkole, na uczelni czy w pracy. Matowy manicure to dowód na to, że czasem mniej znaczy więcej – ich subtelny wygląd sprawia, że dłonie sprawiają wrażenie zadbanych, a jednocześnie skromnych i niekrzykliwych. Fanki manicure, które jednak nie darzą miłością krzykliwych i przykuwających uwagę stylizacji, będą paznokciami w wydaniu matowym po prostu zachwycone.

Wybór należy do ciebie

W stylizacji paznokci cudowne jest to, że… Możesz w dowolnym momencie zmienić zdanie. I tak, czasem zachwycać blaskiem połyskujących paznokci, a innym razem przyciągać uwagę elegancją w subtelnym i matowym wydaniu. Tylko od Ciebie zależy to, jaki wygląd będą miały Twoje paznokcie, pamiętaj jednak, aby ich wykończenie dostosować do okazji oraz okoliczności. A także do własnego nastroju, oczywiście!

Za warstwę merytoryczną artykułu odpowiada redakcja lakieryhybrydowe.pl.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.