Pożyczka na dowód

Pożyczki na dowód — szybka gotówka i minimum formalności

Pożyczki gotówkowe cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego — to doskonały sposób na szybkie i skuteczne wsparcie finansowe. Dawniej, by skorzystać z takiej pożyczki, trzeba było spełnić szereg formalności. Dziś natomiast dostępne są pożyczki pozabankowe na dowód, których wzięcie jest naprawdę proste! 

Szybka pożyczka na dowód osobisty – dla kogo? 

Firmy pozabankowe coraz częściej mają w swojej ofercie pożyczki na dowód. Takie usługi przeważnie różnią się od zwykłych pożyczek jedynie nieznacznie. Tym, co je wyróżnia jest przede wszystkim uproszczona procedura kredytowania. Oznacza to, że aby otrzymać taką pożyczkę, nie trzeba dostarczać danej firmie licznych dokumentów i zaświadczeń. Wystarczy okazać dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości. 

Czy oznacza to więc, że pożyczki na dowód udzielane są każdemu i to bez żadnej weryfikacji wypłacalności? Oczywiście, że nie. Obecnie jednak firmy pożyczkowe do oceny zdolności kredytowej wykorzystują zupełnie inne źródła, niż dokumenty dostarczane przez klientów. W tym celu znacznie bardziej przydatne są bazy takie, jak BIK, czy też KRD. Pożyczkę pozabankową mają szansę dostać przede wszystkim osoby, których historia kredytowa jest spójna i przejrzysta. Ważne, by poprzednie zobowiązania spłacane były terminowo oraz, aby na swoim koncie mieć jak najmniej zaległości. Oczywiście bardzo istotna jest również wysokość zarobków oraz regularność wpływów. 

O pożyczkę pozabankową  na dowód mogą ubiegać się oczywiście jedynie osoby pełnoletnie, będące w posiadaniu takiego dokumentu. Warunkiem jest również posiadanie obywatelstwa polskiego oraz stałego adresu zamieszkania. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pożyczki na dowód? 

Aktualnie większość pozabankowych firm udziela pożyczek na dowód. Oferty poszczególnych jednak dość mocno się zwykle różnią, co wpływa nie tylko na satysfakcję z usługi, jak i na jej koszt. Dlatego też, aby wybrać najlepszą pożyczkę na naprawdę korzystnych warunkach, należy zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Przede wszystkim, konieczne jest sprawdzenie głównych parametrów oferty, takich jak Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli RRSO, oprocentowanie pożyczki, czy też prowizje. Bardzo ważny jest także maksymany czas trwania umowy oraz maksymalna kwota, jaką można pożyczyć. 

Ranking pożyczek na dowód — wybierz najlepszą!

Na rynku są obecnie dosłownie dziesiątki firm pożyczkowych. Przy tych pozabankowych bardzo ważne jest, by stawiać jedynie na te sprawdzone i godne zaufania. Pytanie tylko, jak takie wybrać, skoro mamy tak wiele opcji. Przecież nawet nie jesteśmy w stanie ich wszystkich zweryfikować. Na szczęście są narzędzia, które robią to za nas! I to całkiem za darmo! Mowa oczywiście o rankingach pożyczek. Są dostępne w internecie i znajdziemy w nich najlepsze pożyczki na dowód dostępne aktualnie na rynku. Ranking bierze pod uwagę niemal wszystkie oferty i na podstawie ich parametrów, tworzy klasyfikację. Dzięki temu my bez żadnego wysiłku możemy sprawdzić, które firmy pozabankowe przygotowały dla nas najatrakcyjniejsze i najkorzystniejsze rozwiązania. 

A co, gdy już znajdziemy idealną pożyczkę na dowód? Wtedy wystarczy jedynie złożyć wniosek. Możemy zrobić to w dosłownie kilka minut i to online – bez wychodzenia z domu. Gdy zostanie on zweryfikowany i rozpatrzony pozytywnie, a umowa podpisana, zależnie od firmy pożyczkowej, kwota może pojawić się na naszym koncie już nawet po kilku minutach. 

Jeden komentarz

  1. miałam pozytywne doświadczenie w braniu pożyczek w firmie Szybka Gotówka. żadnych przelewów i weryfikacji przez telefon, wszystko przeszło na super! zostałam zadowolona z usług tej firmy, serdecznie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *