Sposoby na urządzanie przestrzeni do przechowywania

Jeśli masz problem z zagospodarowaniem piwnicy, garażu lub domku ogrodowego warto pomyśleć o regale metalowy. Takie regały to praktyczne i niedrogie rozwiązanie pozwalające optymalnie zagospodarować przestrzeń. Regały metalowe pomogą w maksymalnym wykorzystaniu dostępnego miejsca, a także na zachowanie porządku.

Regały metalowe – praktyczne i niedrogie rozwiązanie dla osób prywatnych i profesjonalistów. Źródło zdjęcia sklep Pan Majster

Regały metalowe: praktyczny sposób na przechowywanie i zagospodarowania przestrzeni

Regały metalowe mogą mieć wielorakie zastosowania. Doskonale sprawdzają się jako regały warsztatowe, regały magazynowe lub regały do przechowywania przetworów. Te uniwersalne meble są często wybierane ze względu na ich wytrzymałość, łatwość montażu oraz mocowania, a także swobodę w doborze wysokości oraz rozkładu półek.

Ceny regałów metalowych wahają się od około 50 złotych za mały regał z czterema półkami o wysokości ok. 1,5, metra po regały z serii BOX z dodatkowymi pojemnikami, które kosztują ponad tysiąc złotych. Oferta regałów dostępnych na rynku jest naprawdę szeroka i każdy jest w stanie wybrać regał na swoją kieszeń oraz dostosowany do potrzeb oraz dostępnej przestrzeni.

Regał BOX. Źródło zdjęcia sklep Pan Majster

Co ważne, regały magazynowe można z powodzeniem kupować w internecie, ponieważ ich montaż nie sprawi żadnego problemu nawet mniej doświadczonym majsterkowiczom. Dostępne są regały z różnymi systemami montażu: skręcane na śruby lub łączone specjalnymi zaczepami. W obu systemach wysokość półek można swobodnie zmieniać. Sama półka wykonana jest zazwyczaj z twardej płyty z drewnopochodnego materiału MDF i dzięki dodatkowym wzmocnieniom może mieć udźwig nawet do 500 kg.

***

Uniwersalne regały metalowe są bardzo często wybierane do zastosowań profesjonalnych ze względu na wysoką nośność konstrukcji, możliwość ustawiania bez mocowania do ściany oraz swobodnego dobierania wysokości półek. Istotnymi cechami są również łatwość montażu oraz atrakcyjne ceny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.