Suszarka hotelowa

Suszarka do włosów jako niezbędny element wyposażenia łazienki w hotelu i pensjonacie

Hotelowa suszarka do włosów jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Urządzenia te wyznaczają jakość świadczonych usług przez dany obiekt. Nie powinno więc zabraknąć ich zarówno w niewielkim pensjonacie, ośrodku wypoczynkowym, jak i w większym lub mniejszym hotelu. Suszarka do włosów w hotelu jest dużym udogodnieniem zwłaszcza w przypadku Pań, które mają długie i grube włosy wymagające wsparcia. Czym powinna charakteryzować się suszarka hotelowa?

Suszarka hotelowa – charakterystyka

Hotelowe suszarki do włosów to już nie tylko ładny design pasujący do wystroju łazienki, ale przede wszystkim użyteczny i funkcjonalny element. Urządzenia te wyróżniają się obecnie niezbędnymi zabezpieczeniami, niskim poborem mocy przy jednoczesnej gwarancji wydajności suszenia. Wielostopniowa regulacja siły nadmuchu, a także trybu zimnego lub ciepłego powietrza to wygodna dla użytkujących urządzenia gości.

Suszarki hotelowe muszą cechować się także trwałością, ponieważ są regularnie użytkowane. Najlepiej, jeśli urządzenia te posiadają wbudowane termiki, które zabezpieczają przed przegrzaniem. W wyniku zbyt intensywnego użytkowania wyłączają suszarkę i umożliwiają ponowne uruchomienie po lekkim wystudzeniu. Suszarki hotelowe powinny także mieć obudowę wykonaną z niepalnego i wodoodpornego tworzywa ABS, ponieważ modele tego typu bez obaw można zamontować w pobliżu umywalki.

Hotelowe suszarki do włosów powinny charakteryzować się również dużą mocą. To od niej zależy szybkość nagrzewania się i uzyskania wysokiej temperatury powietrza. Istotnym elementem jest także kanał nadmuchu, który ułatwia ułożenie włosów. Najlepiej, jeśli zwęża się ku wylotowi, ponieważ strumień powietrza może być skierowany na konkretne pasma włosów.

Nowoczesne urządzenia charakteryzują się także funkcją jonizacji, która umożliwia wytworzenie ujemnych jonów srebra i turmalinów pełniących funkcję równoważnika ładunku elektrycznego. Dzięki temu łuski włosów domykają się i nie niszczą. Jest to bardzo istotne, ponieważ suche powietrze gromadzi we włosach dodatnie ładunki elektryczne sprzyjające rozdwajaniu się kosmyków.

Dlaczego suszarki hotelowe to ważne elementy wyposażenia łazienek?

Suszarki hotelowe do niedawna kojarzyły się jedynie z luksusem i klasą danego miejsca. Obecnie stanowią jednak podstawę wyposażenia świadomie zarządzanego hotelu. Urządzenia te decydują o funkcjonalności pokoju hotelowego, a co za tym idzie, bezpośrednio przekładają się na zadowolenie gości. Solidnie wykonane suszarki to gwarancja wieloletniej pracy oraz bezpieczeństwa. Nowoczesny design urządzeń umożliwia także stworzenie spójnej, harmonijnej aranżacji hotelowej łazienki.

Jak mówi pracownik firmy Linea Trade oferującej sprzedaż suszarek hotelowych: “Wiele osób wciąż obawia się, że gorące powietrze przesuszy, a nawet poparzy skórę ich głowy mimo tego, że suszarki posiadają termostaty. Z tego względu szczególnie popularnym rozwiązaniem w ostatnich czasach jest zakup suszarki hotelowej z opcją chłodnego nawiewu. Schłodzone powietrze to również gwarancja nadania włosom efektownego blasku, dzięki czemu funkcja te chętnie wykorzystywana jest podczas końcowego procesu suszenia włosów”.

Decydując się na zakup hotelowej suszarki do włosów, zaleca się wybór jedynie profesjonalnych firm oferujących sprzedaż takich urządzeń. Suszarki posiadające europejski certyfikat CE to gwarancja bezpieczeństwa.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *