Termosy i pojemniki termoizolacyjne: idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dostarczają posiłki

Różnego typu termosy oraz pojemniki izolacyjne do przewozu żywności to podstawowe wyposażenie każdej firmy, która zajmuje się dowozem większych porcji żywności – posiłków oraz napojów. Dla takich firm kluczową rolę odgrywa transport przygotowanych dań, który powinien zapewnić zachowanie wszystkich walorów wizualnych i smakowych przyrządzonych posiłków oraz ich odpowiednią temperaturę.

Termos gastronomiczny ze stali nierdzewnej. Zdjęcie pochodzi ze strony revolution.pl

Termosy i pojemniki termoizolacyjne – niezastąpione w każdej firmie cateringowej!

Specjalne termosy gastronomiczne umożliwiają transport i ekspozycję żywności, utrzymując właściwą temperaturę. Świetnie sprawdzają się w przypadku wszelkich firm cateringowych organizujących imprezy na świeżym powietrzu, ale są także doskonałym rozwiązaniem dla stołówek szpitalnych i szkolnych. Termosy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej zapewniają długotrwałą izolację termiczną przechowywanych w nich produktów. W związku z tym  dostarczane posiłki będą podane w odpowiedniej temperaturze.

Pojemniki termoizolacyjne wykonane są z lekkiej pianki polipropylenowej o dużej gęstości. Zapewniają wygodny transport posiłków i zapewniają zachowanie ich wysokiej jakości.

Jeśli szukasz tego rodzaju wyposażenia dla swojej firmy, w sklepie Revolution z pewnością dostaniesz to, czego potrzebujesz. Już teraz możesz zamówić online wysokiej jakości pojemniki termoizolacyjne oraz nowoczesne termosy do transportu żywności z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki i termosy o różnej pojemności (od 10 do 30 litrów). W przypadku termosów można je w praktyczny sposób piętrować, co ułatwia ich użytkowanie, magazynowanie oraz transport.

Pojemniki termoizolacyjne oraz termosy gastronomiczne to produkty, bez których trudno sobie wyobrazić pracę firm cateringowych, stołówek szpitalnych, szkolnych i przedszkolnych, a także wszędzie tam, gdzie często przygotowuje się posiłki z wyprzedzeniem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.