Dziewczynka w czasie zabawy w drewnianym domku

Zabawki Dumel – Odkrywczy Domek i Arka Noego

Małe dzieci kochają intensywne kolory, absorbujące dźwięki i zwierzęta. Ponadto uwielbiają podpatrywać zachowania dorosłych, które później naśladują. Zabawa w dom może rozpocząć się już po ukończeniu przez malucha 12. miesiąca życia. Jest to możliwe dzięki propozycji marki Dumel w postaci w pełni umeblowanego interaktywnego domku. Z kolei mali miłośnicy zwierzątek, mogą poznać je bliżej dzięki załodze Arki Noego. W czym tkwi tajemnica sukcesu tych zabawek?

Kolory i dźwięki

Obie zabawki wykonano z ogromną starannością, jednocześnie dopasowano ich stylistykę do dziecięcej wyobraźni. Intensywne kolory zdecydowanie wyróżniają produkty Dumel. Odkrywczy domek to architektoniczna perełka – na parterze znajduje się kuchnia, a na piętrze łazienka i sypialnia. W każdym pomieszczeniu znajdziemy przycisk, który wydaje realistyczne domowe odgłosy. Nieco inaczej działa druga propozycja marki Dumel Arka Noego to łódź, której pasażerowie to zwierzęta. Figurki ustawione we właściwym miejscu wydają charakterystyczne dla danego gatunku odgłosy. Na szczycie arki znajduje się też pianinko, które zachęcają maluszka do pierwszych koncertów.

Wesołe rymowanki i ciekawe opowieści

Odkrywczy domek posiada przycisk, który przestawia jego tryb. Po zmianie dziecko usłyszy ciekawe wierszyki na temat każdego z pomieszczeń. Natomiast do Arki Noego dołączono figurkę tej biblijnej postaci. Wystarczy ją nacisnąć, by poznać opowiadanie o dziejach arki. Dla wielu dzieci będzie to fascynująca historia. Dodatkowo każde ze zwierzątek płynących statkiem opowiada o sobie zabawną i wpadająca w ucho rymowankę. Jedną z nich jest historia uwielbiającej banany małpy, od krowy natomiast maluch dowie się, skąd się bierze mleko.

Walory edukacyjne zabawek Dumel

Spontaniczna zabawa, a przy okazji też edukacja – to główne założenia marki Dumel Odkrywczy domek pokaże maluszkowi, na czym polegają podstawowe obowiązki wszystkich domowników. Ponadto dziecko zapamięta także zasady opieki nad domowymi pupilami. Z kolei Arka Noego przybliża dzieciom świat zwierząt. Uczy ich rozpoznawania i przedstawia najbardziej charakterystyczne cechy. Obie zabawki wyzwalają w dzieciach kreatywność, a także uczą logicznego myślenia. Dziecko zapamiętuje nowe słowa, a nawet usłyszane wierszyki.

Prezent na roczek

Zabawki przeznaczone są dla dzieci od 12 miesiąca życia. Będą więc doskonałym prezentem z okazji pierwszych urodzin. Ciekawe rozwiązania i atrakcyjne dla dzieci dodatki sprawiają, że trudno zdecydować się na wybór tylko jednej z nich. Każda uprzyjemni zabawę maluszka. Urzekająca stylistyka Odkrywczego Domku zachwyca przemyślaną i spójną koncepcją. Zabawka przywodzi na myśl dawne domki dla lalek. Z kolei Arka Noego to równie fantastyczna propozycja dla dzieci. Można doczepić do niej sznureczek i zabrać ze sobą na spacer. Oczywiście dopiero wtedy, gdy dziecko opanuje trudną sztukę chodzenia.

Zabawki dla małych odkrywców przygotowane przez markę Dumel-Arka Noego i Odkrywczy Domek znajdują się w ofercie sklepu internetowego manima.pl.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *