Hydrauliczny podnośnik przy samochodzie ciężarowym

5 najczęstszych pytań dotyczących wynajmu samochodu HDS

Potrzebujesz samochodu HDS na czas transportu oraz montażu? Rozważ wynajem auta, bo jest to niezwykle elastyczna i korzystna cenowo opcja. Masz związane z tym wątpliwości lub pytania? Poniżej odpowiadamy na te, zadawane najczęściej. Koniecznie zapoznaj się z 5 punktami, które prezentujemy.

Właściciele firm budowlanych, firmy montujące meble, okna, drzwi, dachy, hurtownie materiałów wykończeniowych… jest wiele przedsiębiorstw i specjalistów, którzy potrzebują dostępu do samochodu HDS. Stoisz przed pytaniem – kupić na własność czy wynająć? Poniżej przedstawiamy garść informacji na temat współpracy z wypożyczalnią. Oto 5 interesujących faktów, które warto poznać przed podjęciem decyzji.

1. Wynajem możliwy tylko na krótki czas?

Myślisz, że wypożyczalnie oferują pojazdy tylko na krótki czas? Nic bardziej mylnego! Jeżeli masz w planach obsługę większej inwestycji lub po prostu potrzebujesz auta na dłużej, bo np. Twoje się zepsuło, to również możesz skorzystać z oferty najmu. Dodatkowo sporo przy tym zaoszczędzisz – firmy proponują elastyczne warunki cenowe i możliwość ich negocjowania w przypadku najmu długoterminowego.

2. W jakim stanie technicznym są urządzenia?

Obawiasz się tego, że pojazd, który otrzymasz z wypożyczalni nie będzie spełniał standardów? To już przeszłość! Dzisiaj firmy walczą o uznanie klienta, dlatego zajmują się utrzymaniem maszyn na wysokim poziomie – wizualnym i technicznym. Wydajna, bezpieczna, bezawaryjna praca zapewni Ci sprawną realizację zleceń, bez martwienia się tym, w jaki sposób utrzymać pojazd w dobrej formie. 

3. Kto odpowiada za serwis i konserwację pojazdów z HDS?

Jak już wyjaśniliśmy wyżej, za konserwację i bieżące naprawy odpowiada wypożyczalnia. Jednak w razie większych awarii, do których dochodzi z winy użytkownika, koszt serwisu może zostać pokryty z jego kieszeni. Dokładnie doczytaj zapisy umowy.

Ramię dźwigu podnoszące paletę z betonowymi płytami

4. Ile kosztuje wynajem maszyn?

Niektóre firmy mają sztywne cenniki za wynajem samochodów z HDS. Jednak wiele z nich dopuszcza możliwość negocjowania stawek. Jak to zrobić? Wejdź na stronę https://dzwigamy.com/samochody-z-hds/ i wypełnij formularz znajdujący się na samym dole. To niezobowiązująca forma kontaktu, która pozwoli Ci uzgodnić stawki z wypożyczalnią. Wycena jest darmowa.

5. Kupić czy wynająć?

Zanim kupisz samochód z HDS na własność, dobrze byłoby móc wypróbować go w praktyce. Taką opcję stwarza wynajem. Współpraca z wypożyczalnią opłaca się też wtedy, gdy wykonujesz różne zadania, a pojazdów potrzebujesz okazjonalnie i na pewien czas.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *