Para nurkująca w basenie

Czy voucher prezentowy na nurkowanie w basenie to dobry pomysł na prezent?

Doskonały! Voucher na nurkowanie to obietnica niezwykłej przygody, której będzie towarzyszyło mnóstwo ekstremalnych emocji i niezapomnianych wrażeń!

W świecie, który oferuje nieprzebrane ilości różnego rodzaju dóbr, coraz trudniej o naprawdę wyjątkowy prezent. Szukając oryginalnego pomysłu na upominek warto porzucić konwenanse i zadziałać nieszablonowo! Co Ty na to, żeby, zamiast kolejnego materialnego gadżetu, podarować bliskiej osobie… przeżycia?

Deepspot to specjaliści od naprawdę głębokich przeżyć, które mają tendencję do ewoluowania we wspaniałe wspomnienia i niezwykłe pasje! Sprawdź, z jakiej okazji i jakie vouchery do Deepspot możesz podarować dziecku, nastolatkowi, dorosłemu lub parze.

Voucher na nurkowanie w basenie – czy to dobry pomysł na prezent dla dziecka?

Nurkowanie to wyjątkowy, bo wciąż bardzo oryginalny, rodzaj aktywności fizycznej. Voucher na nurkowanie sprawdzi się więc doskonale w roli prezentu dla odważnych poszukiwaczy i poszukiwaczek przygód w różnym wieku!

Nurkowanie Scuba Diving (z akwalungiem) dostępne jest dla większości dzieci już od 8. roku życia. Ewentualnym przeciwwskazaniem do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem tak wcześnie może być zbyt niska waga dziecka lub nieumiejętność należytej współpracy z instruktorem. W tych przypadkach z pierwszym nurkowaniem należy wstrzymać się na rok lub dwa lata.

Jeżeli Twoje dziecko lub nastolatek lubi mierzyć się z nowymi wyzwaniami, a w wodzie czuje się jak ryba – voucher na nurkowanie będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Możesz podarować go młodemu człowiekowi z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub pod choinkę. Być może dzięki Twojemu prezentowi dziecko odkryje swoja pasję na całe życie?

Dzieci nurkujące w basenie
Źródło: deepspot.com

Voucher na nurkowanie – doskonały prezent na komunię

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem dla dziecka i jego rodziców. Prezenty komunijne to z kolei doskonały sposób na okazanie wdzięczności za zaproszenie na uroczystość i możliwość wspólnej celebracji tego wyjątkowego dnia.

Nie chcesz wręczać dziecku koperty z pieniędzmi, kolejnego zegarka, tabletu czy deskorolki? Voucher na pierwsze nurkowanie sprawdzi się idealnie w roli naprawdę oryginalnego upominku komunijnego!

Voucher prezentowy na nurkowanie w basenie – wyjątkowy prezent ślubny

Ślub i wesele są dla większości ludzi jednymi z najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Do takiej okazji zdecydowanie pasuje wyjątkowy prezent! I tak się składa, że również w tej kategorii idealnie sprawdzi się voucher na nurkowanie. Tym razem jednak koniecznie wybierz Voucher na nurkowanie dla par!

Obdarowując młodą parę voucherem na wspólne nurkowanie zapewniasz im możliwość doświadczenia absolutnie niepowtarzalnej przygody, która może być początkiem wspólnej pasji na nową drogę życia. Tego typu doświadczenia pozwalają jeszcze bardziej zacieśnić więzi i budują wspomnienia na lata!

Rzuć nowożeńców na głęboką wodę voucherem na jedną z dwóch metod nurkowania. Do wyboru masz: „Voucher na pierwsze nurkowanie dla par – Freediving” lub „Voucher na pierwsze nurkowanie dla par Scuba Diving”.

Para nurkująca w basenie
Źródło: deepspot.com

Voucher na kurs nurkowania – świetny prezent dla osoby lubiącej uczyć się nowych rzeczy

Masz w rodzinie, wśród przyjaciół lub w gronie bliskich znajomych (na przykład z pracy) osobę, która próbowała już niemal wszystkich możliwych sportów i atrakcji? Człowieka, który skakał już na bungee i ze spadochronem, latał balonem i w tunelu aerodynamicznym, zaliczył wszystkie możliwe rollercoastery, wspinał się i żeglował? Do kolekcji przeżyć brakuje mu już tylko jednego – nurkowania!

Voucher na nurkowanie to propozycja prezentu, która zrobi wrażenie nawet na tych najbardziej odważnych i aktywnych! Deepspot to miejsce, w którym nurkowanie nie musi skończyć się na pierwszym razie. Osoby, które po wykorzystaniu swojego vouchera będą chciały się rozwijać we Freedivingu lub Scuba Divingu mogą skorzystać z szerokiej oferty profesjonalnych kursów.

Voucher na nurkowanie to doskonały prezent na niemal każdą okazję

Wyliczanie kolejnych okazji, w ramach których można i wypada wręczyć voucher na nurkowanie do Deepspot, nie ma większego sensu! To ten rodzaj uniwersalnego prezentu, który sprawdza się właściwie zawsze i może być podarowany niemal każdemu! Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, przejście na emeryturę, awans, obrona magisterki…

Nurkowanie w Deepspot to nurkowanie w najnowocześniejszym i najgłębszym tego typu obiekcie na świecie. Tutaj woda jest zawsze idealnie czysta i przyjemnie ciepła, ze stałą temperaturą wynoszącą około 34° na każdej głębokości basenu.

Nad bezpieczeństwem wszystkich nurków realizujących swoje prezentowe vouchery, bez względu na ich wiek i poziom zaawansowania, czuwa doświadczona kadra instruktorska. To specjaliści, którzy umiejętnie dzielą się swoją wiedzą oraz dbają o maksymalny komfort i satysfakcję z nurkowania.

Nurkowanie w basenie
Źródło: deepspot.com

Który rodzaj nurkowania wybrać – Freediving czy Scuba Diving?

Teraz już jesteś pewien/a, że voucher na nurkowanie będzie idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby (lub kilku)? Nie chcemy się chwalić, ale… wiedzieliśmy o tym od początku! Przed Tobą ostania decyzja, którą musisz podjąć: Freediving czy Scuba Diving?

Freediving, czyli wolne nurkowanie na wstrzymanym oddechu

Freediving to nurkowanie na wstrzymanym oddechu, nazywane również nurkowaniem bezsprzętowym. W tej metodzie osoba nurkująca schodzi pod wodę wyposażona jedynie w sprzęt ABC, na który składają się maska i płetwy. Nurkowanie odbywa się bez akwalungu, czyli bez butli ze sprężonym powietrzem i bez aparatu oddechowego.

W praktyce oznacza to, że pojedyncze zanurzenie trwa tak długo, na jak długo adept sztuki nurkowania potrafi bezpiecznie wstrzymać oddech. To krótkie, ale oszałamiające swoją intensywnością doznanie, które przez wielu pasjonatów tej metody nurkowania porównywane są do siły medytacji.

Doświadczeni i wysoko wykwalifikowani instruktorzy Deepspot dbają o to, by każde nurkowanie metodą Freedivingu było równocześnie bezpieczne i maksymalnie satysfakcjonujące.

Scuba Diving, czyli pierwszy oddech pod wodą

Scuba Diving to nurkowanie z akwalungiem, czyli sprzętem umożliwiającym oddychanie pod wodą. W tej metodzie nurek schodzi pod powierzchnię wody wyposażony w sprzęt ABC oraz butlę ze sprężonym powietrzem i aparat oddechowy.

Scuba Diving umożliwia eksplorowanie podwodnego świata w sposób ciągły przez określony czas – bez konieczności wynurzania się na powierzchnię wody w celu zaczerpnięcia powietrza. Wzięcie pierwszego oddechu pod wodą pozostaje w pamięci na zawsze! Scuba Diving w Deepspot realizowane jest pod czujnym okiem doskonałych instruktorów.

Skąd wziąć sprzęt do nurkowania? O to nie musisz się martwić! Osoby realizujące vouchery prezentowe w Deespot mają zapewnione darmowe wypożyczenie najwyższej jakości, nowoczesnego akwalungu!

Jak nabyć voucher prezentowy na nurkowanie w basenie Deepspot – najgłębszym basenie w Europie?

To zdecydowanie prostsze niż kupowanie jakiegokolwiek innego prezentu! Wszystko załatwisz w ciągu kilku minut i bez wychodzenia z domu. Naprawdę!

Jak zamówić voucher na nurkowanie w basenie Deepspot? Oto instrukcja krok po kroku, dzięki której już za chwilę będziesz szczęśliwym posiadaczem jednego z najoryginalniejszych prezentów!

  1. Wejdź na stronę Deepspot i wybierz opcję: KUP VOUCHER.
  2. Wybierz voucher, który chcesz podarować w prezencie. Do wyboru masz między innymi: Pierwsze nurkowanie Freediving, Pierwsze nurkowanie z butlą (Scuba Diving), Pakiety dla par (Pierwsze nurkowanie Scuba lub Pierwsze nurkowanie Freediving), a także Vouchery na kursy nurkowania oraz Vouchery okazjonalne z dodatkowymi gadżetami (na przykład Prezent na Dzień Ojca – nurkowanie).
  3. Określ typ vouchera. Możesz wybrać Voucher elektroniczny DS (dostarczany na wskazany przez Ciebie adres mailowy) lub Zestaw prezentowy DS (w formie plastikowej karty w eleganckim pudełku, wysyłany kurierem na wskazany przez Ciebie adres).
  4. Wybierz formę dostawy i płatności.
  5. Opłać zamówienie.
  6. Voucher elektroniczny DS zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu Twojej wpłaty. Zestaw prezentowy DS zostanie wysłany w ciągu maksymalnie 48 godzin od zaksięgowania Twojej wpłaty.

Prezent już masz! Możesz z czystym sumieniem i pełną satysfakcją zacząć przygotowywać się do uroczystości, z okazji której wręczysz voucher na nurkowanie!

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony deepspot.com

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *