Bransoletka modułowa na ręce młodej kobiety

Modułowa bransoletka – jakie kulki wybrać do jej uzupełnienia?

Bransoletki modułowe pojawiły się na rynku jakiś czas temu i szybko zdobyły dużą popularność. To biżuteria wyjątkowa, bo pozwala na wyrażenie siebie i swojego charakteru. Umożliwia gromadzenie wspomnieć ważnych wydarzeń z życia. Można mieć w tym przypadku pewność, że nikt nie będzie miał dokładnie takiej samej bransoletki z kulkami. 

Modułowa bransoletka na kulki – od czego zacząć?

Na starcie zacząć trzeba oczywiście od wyboru odpowiedniej bazy. Ta wykonana może być z różnych materiałów. Prym wiodą w tym przypadku złoto i srebro. Czasem spotkać się też można z bransoletkami modułowymi z materiałów łączonych.

Od materiału wykonania bransoletki w dużej mierze zależy wybór samych zawieszek, kulek. Spore znaczenie ma także rodzaj bransoletki. Do wyboru są bowiem m.in. modele sztywne typu bangle, bransoletki o splocie wężykowym czy bransoletki płaskie. Różnić je może także sposób zapięcia. 

Bransoletka – jakie kulki warto do niej dobrać?

Bransoletka na kulki stanowi niejednokrotnie małe dzieło sztuki. Każda zawieszka jest bowiem inna i kryje się z nią inna historia. Dzięki nim można wracać wspomnieniami do miłych chwil. To sposób na przeniesienie się w zupełnie inny świat. Trudno o lepszy sposób na wyrażenie swojego charakteru niż taka spersonalizowana biżuteria. 

Jakie kulki wybrać do bransoletki? Doskonałym rozwiązaniem są charmsy srebrne uzupełnione różnego rodzaju cyrkoniami i kamieniami. Do wyboru są modele nowoczesne i utrzymane w stylistyce retro. Postawić można na motywy poważne lub nieco bardziej humorystyczne. 

Bransoletka modułowa na kulki – świetny pomysł na prezent

Modułowa bransoletka stanowić może świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby np. siostry czy koleżanki. W tym przypadku warto wybrać bazę i jedną lub dwie zawieszki na początek. Kolejne kulki będzie już kupować osoba obdarowana, tworząc swoją własną bransoletkę. Taki upominek z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi nietuzinkowe, spersonalizowane prezenty. 

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *