Jaką biżuterię wybrać na bal karnawałowy?

Karnawał to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w modzie, w tym w także w makijażu oraz biżuterii. Kobieta na balu karnawałowym musi po prostu błyszczeć. W taką noc warto pokazać się w błyszczących dodatkach – cyrkoniach, kryształach czy diamentach. Poradzimy, jaką biżuterię wybrać na bal karnawałowy.

Karnawałowa impreza to idealna okazja aby naprawdę rozbłysnąć! Na taki wieczór warto założyć wyjątkową biżuterię, która w innych porach roku może wydawać się zbyt okazała.

Jaką biżuterię wybrać na bal karnawałowy?

Karnawałowy bal to doskonały moment, aby wyjąć rzadko noszony, bogato zdobiony komplet biżuterii, okazałe kolczyki lub ogromną bransoletę. Najważniejsze, aby zachować proporcję, a biżuteria ma przyciągać uwagę i dodawać nam blasku!

W karnawale można z powodzeniem postawić na ekstrawagancki naszyjnik, okazałe kolczyki lub długi sznur pereł lub kryształów. Karnawałowy bal rządzi się swoimi prawami, gdzie umiar nie jest koniecznością. Dlatego tej nocy spokojnie możemy założyć biżuterię w rozmiarze XXL. W sezonie karnawałowym 2019 polecane są duże pierścionki i szerokie złote bransoletki. Bardzo modne są bransoletki z zegarkiem.  Jak co roku sprawdzi się mała czarna z dodatkiem blasku biżuterii.

Warto wybrać kryształy, np. Swarovski, które szczególnie pięknie prezentują się w sztucznym oświetleniu. Dozwolone są nietuzinkowe wzory i bogate zdobienia. Ważne, aby styl biżuterii dobrać do stylu naszej kreacji. Do sukni w stylu boho, dobrym wyborem będą nie tylko długie kolczyki i naszyjnik, ale także ozdobne spinki do włosów. Do kreacji w stylu lat 20., idealny będzie długi sznur pereł. Do wytwornej sukni balowej warto dobrać klasyczny komplet – kolczyki i kolię zdobione kamieniami szlachetnymi z dodatkiem cyrkonii lub diamentów.

Ważne! Im skromniejsza jest nasza kreacja, tym większe mamy pole do popisu, wybierając biżuterię!  Pamiętajcie jednak, że wszystko zależy również od tego gdzie się bawicie i w czym najlepiej się czujecie! Czujesz się dobrze – wyglądasz dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *