Panele podłogowe w jodełkę

Panele winylowe w jodełkę – idealna podłoga do salonu

Jesteś na etapie wykańczania mieszkania? A może planujesz remont i szukasz idealnej podłogi do swojego salonu? Jeżeli szukasz rozwiązania, które będzie funkcjonalne, piękne i ponadczasowe, warto postawić na panele winylowe w jodełkę.

Jesteś na etapie wykańczania mieszkania? A może planujesz remont i szukasz idealnej podłogi do swojego salonu? Jeżeli szukasz rozwiązania, które będzie funkcjonalne, piękne i ponadczasowe, warto postawić na panele winylowe w jodełkę.

Panele winylowe to rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników, projektantów i profesjonalistów od podłogi. Wszystko dlatego, że wykonane w nowoczesnej technologii panele winylowe łączą w sobie wiele pozytywnych cech innych dostępnych rozwiązań, nie przejmując ich wad. Tym samym charakteryzują się niezwykłą użytecznością. Jednocześnie zachwycają wyjątkowym wzornictwem, pozwalającym ozdobić każdą przestrzeń.

Klasyczna elegancja

Doskonałym przykładem możliwości aranżacyjnych, jakie dają panele winylowe jest np. kolekcja Herringbone marki The Floor. To panele winylowe w jodełkę, które w wielu wzorach do złudzenia przypominają drewno. Ich wyjątkowa faktura sprawia, że na ułożonej podłodze trudno odróżnić je od naturalnego materiału. Wybierając dębowe wykończenie, stawiamy na klasyczną elegancję i podłogę w ponadczasowym stylu.

Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się właśnie w pomieszczeniu typu salon, gdzie podłoga stanowi jeden z najistotniejszych elementów aranżacyjnych. Chcąc uzyskać efekt ciepłego, przytulnego wnętrza, warto wybrać wykończenie w stylu np. Riley Oak lub Jackson Oak. Osoby, które szukają rozwiązania do jaśniejszego wnętrza, np. w stylu skandynawskim, mogą zainteresować się np. wzorami Ice Oak czy też Aspen Oak.

Nowoczesne wzornictwo

Na tym jednak możliwości aranżacyjne, jakie oferują panele winylowe, się nie kończą. Wzór jodełki możemy zastosować nawet w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Szczególnie ciekawą propozycją są pod tym względem jednolite wzory HB Black oraz HB White. To propozycje dla osób, które lubią się wyróżniać i chcą, by ich salon zyskał naprawdę niepowtarzalny charakter. Szczególnym wyrazem ekstrawagancji może być również połączenie różnych wzorów, na co także pozwalają nowoczesne panele winylowe.

Postaw na piękno i funkcjonalność

Dlaczego warto do salonu wybrać właśnie panele winylowe w jodełkę? Jest wiele cech, które sprawiają, że to rozwiązanie będzie się sprawdzało idealnie. Oprócz wspomnianych ogromnych możliwości aranżacyjnych i pięknego, klasycznego wzoru, panele winylowe wyróżniają się także ponadprzeciętną trwałością. Np. w przypadku modeli oferowanych na stronie the-floor.pl zyskujemy aż 15-letnią gwarancję.

Co więcej, panele winylowe charakteryzują się także łatwością pielęgnacji i codziennego użytkowania. Nie trzeba czyścić ich przy wykorzystaniu trudno dostępnych, drogich preparatów. Są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, dlatego tak dobrze radzą sobie w tak intensywnie użytkowanych pomieszczeniach, jak salon. Do tego dochodzi łatwość montażu oraz ich ekologia. Czy potrzeba jeszcze więcej argumentów, by uznać, że warto postawić właśnie na panele winylowe?

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *