Nowości w zestawach klocków Lego

Poznaj niezwykłe nowości w zestawach LEGO®

Zestawy LEGO® to kultowe klocki doskonale znane nie tylko najmłodszym. To wiele intrygujących serii i zestawów, które zgromadziły naprawdę wielu fanów. Warto wspomnieć, iż na rynku co rusz pojawiają się zupełnie nowe pozycje, które pozwolą przenieść zabawę na zupełnie nowy poziom. Przedstawiamy wszystkie niezwykłe nowości w zestawach LEGO®!

Niezwykłe nowości – zestawy LEGO® 

Klocki z serii LEGO® cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od naprawdę wielu lat. Przyciągają zarówno maluchy, jak również większe dzieci oraz dorosłych. Zabawa z nimi to niebanalny sposób na rozrywkę dla całej rodziny. Co więcej, asortyment marki nieustannie jest powiększany o zupełnie nowe zestawy. Są one związane zarówno z obecnymi seriami, a także wprowadzają zupełnie nowe scenki i ich bohaterów. Jeśli chcesz poznać najbardziej interesujące z nich, koniecznie sprawdź nasze propozycje na najciekawsze nowości z klocków LEGO®!

Sprawdź najciekawsze propozycje

Trudno wytypować najciekawsze, nowe zestawy LEGO®, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Przygotowaliśmy jednak kilka propozycji, które z pewnością przypadną do gustu fanom tych klocków. Oto one:

Zestaw LEGO® Czarna Pantera Wojna na wodzie 

Jest to zestaw zawierający postacie oraz elementy znane z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. W nim znajdziemy między innymi olbrzymi okręt i jego wiele pomieszczeń, takich jak magazyny czy więzienie, a także różne narzędzia oraz drony. W tym zestawie umieszczonych zostało również aż pięć postaci, które czekają, aby rozegrać naprawdę wiele fascynujących przygód. 

Zestaw LEGO® Pierwszy Lot na zmorze Jake’a i Neytiri 

Ten zestaw to idealna opcja dla wszystkich fanów filmu Avatar, którzy będą mogli odtwarzać swoje ulubione sceny lub też tworzyć zupełnie nowe historie z udziałem ulubionych postaci. W tym zestawie znajdują się dwie minifigurki bohaterów Jake’a oraz Neytiri, oraz dwie figurki kolorowych zmór ze skrzydłami. Możesz dowolnie ustawiać je na półce i tworzyć zupełnie nowe scenki sytuacyjne. To świetna i bardzo kreatywna zabawa! 

Zestaw LEGO® Świąteczna główna ulica

Świąteczna główna ulica to doskonała propozycja na nadchodzący bożonarodzeniowy czas, a także świetny pomysł na upominek. W tym zestawie znajdują się dwa intrygujące budynki, czyli nastrojowy sklep muzyczny oraz sklep z zabawkami Świętego Mikołaja. Do tego tramwaj przewożący minifigurki, który odpowiada za świetną zabawę, choinka i inne liczne dekoracje świąteczne, a także 5 minifigurek w postaci 4 dorosłych oraz dziecka. Warto podkreślić, iż zestaw ten jest w pełni kompatybilny z urządzeniami i torami z serii Powered Up, dzięki którym można wprowadzić je w ruch! 

Zestaw LEGO® Minifigures Kalendarz ścienny na 2023 

Kalendarz ścienny na 2023 rokpochodzi z nowej serii LEGO® Minifigures, która będzie niezwykłą gratką dla prawdziwych fanów klocków LEGO®.  Pełen intrygujących minifigurek kalendarz, będzie naprawdę świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, a także dla nas. Nie ma ograniczeń wiekowych co do tego zestawu, w którym znajdziemy między innymi postacie mumii, piernikowego ludzika, a także minifigurki w stroju z klocków LEGO®! Jednak to nie wszystko, kalendarz pełen jest wielu interesujących strojów i postaci figurek, których na próżno szukać w innych zestawach. Dodatkowo można go powiesić w dowolnie wybranym miejscu.  

Zestaw LEGO® Friends Koci hotel

Koci hotelto duży zestaw klocków stworzony dla dzieci w wieku 6+. Pełen ciekawych elementów i scenki, przedstawia hotel, mieszkające w nim kociaki oraz opiekujące się nimi minilaleczki. Dziecko może umieścić je w pokojach o bogatym wyposażeniu. Dla wszystkich zwierzaków przygotowane są liczne ozdoby oraz akcesoria. To świetny test kreatywności oraz opieki nad zwierzętami, zapewniający wiele możliwości zabawy dla dzieci.

Zestaw LEGO® Classic Kreatywna małpia zabawa

Kreatywna małpia zabawa to nowy zestaw klasycznych klocków z tej serii. Pełen uroczych figurek małpek oraz malutkich ptaszków, które z pewnością przypadną do gustu maluchom. Jest to odpowiedni zestaw dla dzieci w wieku 5+, będzie świetnym sposobem na zapoznanie ich z kreatywnym budowaniem. Dzieci tworząc małpki według własnego pomysłu, mogą korzystać z różnych klocków oraz minek dla swoich postaci. Dzięki nim mogą tworzyć zarówno radosne, jak również smutne figurki, zgodnie z odgrywanymi przez nie rolami. Te z kolei posiadają również obrotowe dłonie i ogony, z pomocą których mogą zwisać z drzew i się bawić. Budowanie figurek sprzyja rozwojowi koordynacji ruchowej oraz pobudza kreatywność dzieci.

Zestaw LEGO® Super Mario™ Potężny Bowser 

Potężny Bowser to naprawdę niezwykła propozycja wśród modeli LEGO®. Jest to model do samodzielnego złożenia, pozwalający uzyskać ruchomą i bardzo dokładną postać znaną nam z gry Mario Bros, z wieloma detalami oraz wygodną podstawką. To świetna propozycja dla fanów gry, ale nie tylko. W tym przypadku możemy sterować głową postaci za pomocą przycisków zlokalizowanych pod jej pancerzem, a także otwierać i zamykać jej szczękę! To wszystko sprawia, iż zabawa nią jest niezwykle realistyczna i naprawdę wciągająca.

To kilka z najciekawszych w naszej opinii zestawów LEGO® i nowości. Które z nich najbardziej przypadły Ci do gustu, a może masz swoje propozycje?

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *