Nowoczesne mieszkanie w nowoczesnym stylu

Promocje na mieszkania w nowych inwestycjach. Jak zaoszczędzić na zakupie nieruchomości deweloperskiej?

Nabycie nieruchomości na rynku pierwotnym to zwykle duże przedsięwzięcie finansowe. Przy jego planowaniu warto zwrócić uwagę na obniżki i rabaty, mogące znacząco zniwelować koszty związane z zakupem. Dowiedz się, jakie promocje oferowane przez deweloperów pozwolą Ci obniżyć wydatki związane z inwestycją i sprawdź, jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na kupnie nieruchomości.

Jakie promocje oferują deweloperzy – przegląd najważniejszych korzyści

Firmy z branży deweloperskiej oferują różnorodne promocje, chcąc przyciągnąć potencjalnych klientów. Do najatrakcyjniejszych i najczęściej oferowanych benefitów należą przede wszystkim obniżki cen za metr kwadratowy nieruchomości, choć równie istotne dla potencjalnych nabywców mogą okazać się dodatkowe benefity, takie jak miejsce parkingowe w cenie mieszkania czy programy partnerskie, dzięki którym za polecenie dewelopera można otrzymać kartę podarunkową do wykorzystania np. na zakup AGD.

Obniżki cen za metr kwadratowy

Niższe ceny za m2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez nabywców form promocji inwestycji deweloperskich. Aktualnie z obniżonych cen mogą skorzystać klienci zainteresowani mieszkaniami oddawanymi do użytku w ramach inwestycji Lokum Porto na Starym Mieście we Wrocławiu. Realizująca przedsięwzięcie firma Lokum Deweloper oferuje promocje na mieszkania o wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji. To doskonała okazja dla osób szukających przestronnego i nowoczesnego „M” w bardzo przystępnej cenie.

Miejsce parkingowe w cenie mieszkania 

Obecnie w wielu rodzinach standardem jest posiadanie minimum jednego samochodu osobowego. Dostęp do prywatnego miejsca parkingowego często stanowi więc jeden z kluczowych aspektów zakupu wymarzonego “M”. Wielu deweloperów wychodzi do swoich klientów z bardzo korzystną propozycją, oferując stanowisko parkowania wliczone w cenę zakupu nieruchomości. Dzięki temu w kieszeni kupującego zostaje co najmniej kilka tysięcy złotych, a przedsiębiorstwo deweloperskie zyskuje cenny argument w niełatwej walce o klienta.

Korzyści za polecenia 

Sprzedaży mieszkań nierzadko towarzyszą dodatkowe profity, które podnoszą wartość lokalu lub zapewniają szybszy zwrot z inwestycji. Do tego rodzaju okazji z pewnością zaliczają się programy lojalnościowe, które w branży nieruchomości działają podobnie jak w innych obszarach handlu i usług. Mianowicie, za polecenie dewelopera kolejnym klientom, np. swojej rodzinie lub znajomym, kupujący mieszkanie otrzymuje dodatkowy benefit — najczęściej w formie karty podarunkowej, z możliwością wykorzystania jej na dowolny cel. Taki bon, który może mieć wartość nawet kilkunastu tysięcy złotych, z pewnością pomoże obniżyć koszty związane z wykończeniem mieszkania lub zakupem wyposażenia.

Gdzie szukać promocji?

Promocje na mieszkania w nowych inwestycjach można znaleźć, przeglądając oferty i strony internetowe deweloperów. Warto również zapisywać się do newsletterów lub śledzić media społecznościowe, aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami. Przykładem firmy, która od lat oferuje atrakcyjne promocje przy sprzedaży swoich nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie i Wrocławiu, jest Lokum Deweloper. Połączenie:

  • najnowocześniejszych technologii,
  • wysokiej jakości materiałów,
  • niebanalnego podejścia do projektowania, sprawia, że oferta firmy cieszy się niesłabnącą popularnością.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *