4Trans program dla branży transportowej

Działasz w branży transportowej? Poznaj 3 najważniejsze zalety programu 4Trans!

Prowadzenie firmy transportowej to niemałe wyzwanie. Przedsiębiorcy muszą dbać nie tylko o pozyskiwanie zleceń czy utrzymanie floty pojazdów, ale także o szereg formalności. Niezwykle ważnym obszarem, który wymaga szczególnej uwagi, jest ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców. Obecnie dostępne rozwiązania pozwalają jednak maksymalnie uprościć ten proces. Wystarczy zainwestować w program 4Trans. Czytaj dalej i poznaj jego 3 najważniejsze zalety.

1. Program 4Trans – możliwość dopasowania do własnych potrzeb

Program 4Trans to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań w transporcie. Nie ma w tym nic dziwnego – oprogramowanie to jest dość elastyczne i umożliwia przedsiębiorcom dopasowanie go do swoich potrzeb. Składa się bowiem z kilku osobnych modułów, które znajdziesz np. w e-sklepie INSTALL – https://sklep.install.pl/4trans. Dostępne tam oprogramowanie obejmuje:

 moduł Tachoscan – daje możliwość na analizowanie i archiwizowanie danych na temat czasu pracy kierowców

 moduł Rozliczenia – umożliwia przygotowanie poprawnej ewidencji czasu pracy kierowców,

 moduł Manipulacje – pozwala wykrywać próby manipulacji w obszarze danych z kart kierowców i tachografów,

 moduł Płaca Zagraniczna – służy do przygotowania poprawnych rozliczeń płacy zagranicznej w państwach UE,

2. Intuicyjna obsługa

Oprogramowanie dla transportu ma przede wszystkim pomóc przedsiębiorcy w przygotowaniu ewidencji i rozliczeń czasu pracy. Program 4Trans sprawdzi się tu doskonale. Rozwiązanie to ogranicza ryzyko błędów, daje swobodny dostęp do danych i pozwala je analizować. Przygotowywanie dokumentacji z pomocą programu 4Trans jest łatwe i szybkie. Po prawidłowej konfiguracji trwa tylko kilka minut. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas. Najważniejsze jest to, że rozliczenia i analizy są całkowicie zgodne z obowiązującymi przepisami. Dodatkowym atutem systemu jest to, że jest dość elastyczny – można edytować ustawienia (np. dotyczące ryczałtów za nadgodziny). To rozwiązanie stworzone z myślą zarówno o małych firmach transportowych, jak i organizacjach działających na dużą skalę.

3. Program, dzięki któremu unikniesz kar

Nie od dziś wiadomo, że błędy w ewidencji i rozliczeniach mogą być bardzo kosztowne. Warto jednak pamiętać o tym, że kary finansowe to nie wszystko – uprawnione do kontroli instytucje mogą nałożyć na przedsiębiorcę ograniczenia w działalności lub nawet odebrać licencję. Właśnie dlatego znajomość przepisów i wsparcie dopasowanego do potrzeb firmy oprogramowania to aspekty, które wydają się absolutnie niezbędne.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *