Tort urodzinowy zamówiony na prezent

Jaki prezent wręczyć na odległość? Zamów tort urodzinowy!

Coraz bardziej rozbudowana oferta usług transportowych i dostawczych sprawia, że każdy z nas ma większe możliwości zaskoczenia ukochanej osoby niespodziewanym prezentem. Wysyłamy kwiaty, paczki, czekoladowe telegramy. A od pewnego czasu także… torty okolicznościowe! Dzięki temu nawet mieszkając na drugim końcu kraju lub w innym państwie możesz zaskoczyć kogoś w naprawdę wyjątkowy sposób.

Tort urodzinowy na zamówienie

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zamówienia tortu urodzinowego i wysłania go na adres jubilata? Ponieważ nadal jest to dość nietypowa przesyłka! Znaczenie ma również fakt możliwości spersonalizowania wyglądu ciasta, co dodatkowo zapewnia drugą osobę o szczerych i sympatycznych uczuciach względem niej.

Decydując się na tort urodzinowy na zamówienie masz prawo do bardzo jasnego określenia nie tylko tego, jak duży będzie wypiek i w jakim smaku. Możesz też bez trudu zlecić jego ozdobienie zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Napis okolicznościowy? A może kształt samego tortu odbiegający nieco od standardowego okręgu? Cukiernia realizująca zamówienia i wysyłkę tortów na odległość działa w tym zakresie dokładnie tak, jak standardowe, stacjonarne obiekty. Oczywiście, jeśli Twoje oczekiwania są nieco bardziej nietypowe, zawsze warto nawet dwukrotnie upewnić się jeszcze przed wysyłką, że tort został wykonany dokładnie tak, jak się tego spodziewasz. 

Czy tort na odległość będzie świeży?

To obawa wielu osób, które do tej pory nie korzystały z usługi zamawiania tortu na odległość. Wybierając i kupując ciasto „na miejscu” można przynajmniej wizualnie ocenić jego świeżość. W przypadku zamawiania tortu urodzinowego, który w dodatku będzie przez pewien czas podróżował, zwyczajnie nie ma takiej możliwości. W celu uniknięcia przykrej niespodzianki wybieraj takie cukiernie, które mają już wystawione pozytywne oceny przez innych klientów. Dobrym pomysłem jest również bezpośrednie zwrócenie się do danej firmy cukierniczej z pytaniem o to, w jakim czasie przed wysyłką pieczony i ozdabiany jest tort. 

Możemy Cię w tym miejscu zapewnić, że każda cukiernia, która bierze na siebie trud związany nie tylko z produkcją ciasta okolicznościowego, ale i jego przesłania w możliwie najbezpieczniejszy sposób nie pozwoli na to, by do adresata dotarł wypiek złej jakości. Tak naprawdę każdy tort, czy taki przeznaczony do sprzedaży stacjonarnie, czy też do wysłania, będzie przygotowywany w oparciu o już sprawdzone przepisy i składniki, co przekłada się na jego odpowiednio wysoką jakość.

Czy tort jako prezent na odległość dotrze bezpiecznie?

Paczki dostarczane standardowo przez kurierów często przechodzą wiele w trakcie swojej podróży – spadają, przewracają się w trakcie przewożenia, niekiedy obijają się o pozostałe opakowania wokół. Nic zatem dziwnego, że martwisz się o to, w jaki sposób będzie transportowany zamówiony przez Ciebie tort.

Cukiernie świadczące wysyłkę tortów okolicznościowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, z jak delikatnym produktem mają do czynienia. Miękkie ciasto, puszysty krem i kruche, pieczołowicie przygotowywane ozdoby są wrażliwe nawet na bardzo lekkie urazy mechaniczne. Z tego względu firmy cukiernicze wyjątkowo dbają o prawidłowe spakowanie każdego zamówienia. Na rynku znajdują się profilowane opakowania, które umożliwiają stabilne ułożenia ciasta w prawidłowej pozycji. Istotny jest także wybór przewoźnika. Podobnie, jak w przypadku innych wyrobów spożywczych, także przy tortach wysyłanych na odległość korzysta się z usług firm dysponujących pojazdami chłodniczymi, by zapewnić wypiekom odpowiednie warunki termiczne. W przypadku większych sieci cukierniczych organizowany jest specyficzny łańcuch dostaw – tort pieczony jest w filii najbliższej dla adresata, a później dostarczany w szybki sposób pod drzwi obdarowanej osoby.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *