Piosenki dla dzieci

Najlepsze piosenki dla dzieci nie tylko z YouTube

Każdy rodzic wie, że prawie każde małe dziecko uwielbia piosenki. Tańce i śpiewy nie mają końca. Wszystko zaczyna się żłobku lub przedszkolu, a po powrocie do domu nasze pociechy oczekują dalszego śpiewania. Skarbnicą piosenek dla dzieci jest oczywiście YouTube jednak nie wszyscy i nie zawsze mają do niego dostęp. Najlepsze piosenki dla dzieci możemy znaleźć także w innych miejscach!

Najlepsze piosenki dla dzieci
Najlepsze piosenki dla dzieci

Najlepsze piosenki dla dzieci na YouTube

Aby znaleźć piosenki dla dzieci na YT wystarczy w wyszukiwarkę serwisu wpisać hasło „piosenki dla dzieci” i mamy zapewniony spokój na kilka godzin. Zaletą YouTube’a jest warstwa wizualna – piosenki są wzbogacone o piękne kolorowe filmiki, które znajdują uznanie w oczach naszych maluszków. Oto wybrane wyniki wyszukiwania:

Z YouTube’a można korzystać zarówno na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych ale także w telewizorach z internetem oraz dzięki aplikacjom dostarczanym przez nadawców telewizji kablowej (np. UPC).

Internetowe stacje radiowe

Alternatywą dla YT są radia internatowe. W naszym kraju największe platformy to stacji internetowych to RMFon.pl, eskaGO i Open.fm. Każda z tych platform radiowych dostępna jest z poziomu komputerów oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Każda z nuch dysponuje także kanałem z piosenkami dla dzieci:

RMF dla dzieci http://www.rmfon.pl/play,43

Audiobook dla dzieci http://www.rmfon.pl/play,154

Kids http://open.fm/play/16

Kołysanki http://open.fm/play/142

Odgłosy natury http://open.fm/play/52   

Piosenki dla dzieci http://www.eskago.pl/radio/special-piosenki-dla-dzieci

Kołysanki dla dzieci http://www.eskago.pl/radio/special-kolysanki-dla-dzieci

Internetowe stacje radiowe dostępne są także przez telewizje cyfrowe np. NC+.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.