Mężczyzna w czarno-szarym polarze

Polary z logo dla twojej firmy

Wiele firm zapewnia swoim pracownikom ubranie służbowe. To dobre rozwiązanie, aby pracownicy mieli podobne stroje w pracy. Często widzimy to w dużych zakładach pracy, fabrykach i nie tylko. Ubranie powinno być oczywiście dostosowane do panujących warunków atmosferycznych, pogody, a zwłaszcza pory roku. Latem wystarczy tak naprawdę T-shirt, ale jesienią, czy zimą, warto pracowników zaopatrzyć w coś cieplejszego. Najczęściej wybieranym elementem garderoby są bluzy polarowe, czy polary z nadrukiem. Najlepszym rozwiązaniem dla pracowników firmy są polary z logo

Polary robocze to element, po który przedsiębiorcy najchętniej sięgają. Może to być cieplejsza kurtka polarowa lub lekka bluza polarowa. Wszystko zależy od potrzeb i warunków w firmie. Niezależnie od tego, czy będzie to polar męski, czy polar damski, warto umieścić na nim logo firmy. Takie polary wpływają na promocję firmy zarówno wśród pracowników, jak i klientów. W dodatku, wprowadzają pewną kulturę firmy. Wszystkie dostępne u nas polary posiadają różne kroje, fasony, kolory oraz rozmiary. Wszystko z myślą o tym, by mogły służyć jako najwyższej jakości odzież reklamowa do pracy.

Polary reklamowe 

Polary firmowe z nadrukiem mogą być naprawdę różne – w ofercie posiadamy dziesiątki modeli. Najczęściej polar wyposażony jest w zamek błyskawiczny. Jest to najwygodniejsza forma dla pracowników, łatwa w użyciu, możemy ją łatwo zdjąć i założyć. Polar firmowy najczęściej posiada również kieszenie zewnętrzne. Mogą mieć również taliowany krój oraz dół bluzy regulowany – zwłaszcza w przypadku polarów damskich. Odzież firmowa powinna być przede wszystkim praktyczna, ale i przyjemna i atrakcyjna dla pracowników. Ważne jest aby zadbać o modny krój. Szeroki wybór polarów sprawia, że można znaleźć coś do każdej firmy.

To także świetny gadżet reklamowy,  który możemy stworzyć z własnym nadrukiem logo. Najpopularniejszym rodzajem nadruku jest haft komputerowy, ponieważ daje on najwięcej możliwości. W dodatku, same polary mogą być oczywiście czarne, standardowe, jak i w innym, kontrastowym kolorze, bądź z kontrastowymi wstawkami. Wybierając polar z własnym logo z haftu komputerowego, możemy zamówić nawet najbardziej skomplikowany wzór i kontrolować intensywność barw. Taki haft daje właściwie nieograniczone możliwości. 

Polary firmowe dla pracowników

Polary firmowe to nie tylko reklama, ale przede wszystkim okrycie wierzchnie na chłodniejsze dni. Polary zapewniają komfort cieplny. Jest w nich ciepło, ale materiał jest oddychający, a więc człowiek się w nich nie poci. Odzież robocza musi zapewniać komfort użytkowania, ponieważ pracownicy spędzają w nich długi czas pracując. W naszej ofercie mamy najwyższej jakości polary zapewniające komfort termiczny. Wszystkie wykonane są z elastycznego materiału, aby nie przeszkadzały podczas pracy. Mogą mieć zarówno bardzo prosty krój, jak i dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, nawet w kontrastowych kolorach. Wszystkie są niezwykle wygodne i co ważne – modele wykonane są z myślą o najwyższej jakości. 

Oprócz samych polarów firmowych dostępne są również:

  • t-shirty reklamowe z nadrukiem
  • koszulki polo z nadrukiem
  • koszule reklamowe
  • bluzy reklamowe
  • bezrękawniki z nadrukiem
  • kurtki reklamowe
  • odzież sportowa z nadrukiem
  • czapki reklamowe
  • tekstylia reklamowe

Wszystkie elementy odzieży z nadrukiem wykonane są z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów o różnej gramaturze. W ofercie są rozmaite produkty dla każdej firmy, nie tylko dla pracowników, ale i klientów, czy partnerów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *