Napis Happy Birthday ułożony z balonów

Szukasz pomysłu na urodziny w Krakowie? Oto najlepszy z nich!

Wybór fajnego miejsca na urodziny w Krakowie nie jest zadaniem łatwym. Ogromna ilość możliwości sprawia, że trudno wybrać tę najlepszą. Jeżeli jednak chcemy, by był to dzień naprawdę niesamowity, a do tego naprawdę pełen atrakcji, warto wybrać strzelnicę Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to jedna z najpopularniejszych strzelnic w całym Krakowie, znajdująca się przy ul. Jana Surzyckiego 16 na Podgórzu. To bardzo dogodna lokalizacja, i problemów z dotarciem nie będzie miał nikt, niezależnie od tego, czy zdecyduje się na transport własny, taksówkę czy nawet miejską komunikację.

Czemu warto wybrać strzelnicę na urodziny?

Strzelnica będzie doskonałym wyborem zarówno, gdy sami szukamy miejsca, gdzie w swoje urodziny zaprosimy naszych bliskich jak i znajomych, ale sprawdzi się również wtedy, gdy planujemy dla kogoś imprezę-niespodziankę.

Sprawdź ofertę urodzinową https://www.shootingcracow.com/oferta/urodziny/

Największym plusem jest po prostu gwarancja naprawdę niesamowitej zabawy, emocji i rywalizacji. Nikt z gości nie będzie się tutaj nudził, bo w końcu każdy z każdym może rywalizować. Do tego adrenalina, huk wystrzałów, zapach prochu – na pewno będzie to idealne rozwiązanie na imprezę-niespodziankę dla mężczyzny.

Osoby, które zdecydują się na zorganizowanie urodzin w Cracow Shooting Academy będą miały do wyboru nie tylko olbrzymią gamę broni, ale również specjalnie przygotowane tory, dzięki czemu cała zabawa będzie odbywała się w warunkach naprawdę bezpiecznych.

Urodziny na strzelnicy to coraz chętniej wybierana opcja, nie tylko przez osoby w Krakowie, ale również w wielu innych miastach, takich, gdzie dostęp do dobrych strzelnic nie jest problemem. Nie jest to sztampa, więc na pewno goście okażą się pozytywnie zaskoczeni. Jednocześnie, prób wejścia do zabawy nie jest wysoki a osoby, które do tej pory nigdy nie trzymały broni w swoich rekach, przejdą podstawowe szkolenie, dzięki czemu bardzo szybko będą mogły rywalizować z osobami o większym doświadczeniu w strzelectwie.

Chłopiec na strzelnicy

Czemu warto zdecydować się na Cracow Shooting Academy?

Cracow Shooting Academy to jedna z krakowskich strzelnic, jest ona idealnym wyborem na organizację urodzin. Dużym plusem jest lokalizacja, jak na strzelnice (które potrafią znajdować się na obrzeżach) – ta jest naprawdę idealna, i dojazd nie powinien dla nikogo okazać się dużym problemem. Po strzelaniu nie będzie również problemem, gdy tylko pojawi się taka potrzeba, by ruszyć dalej, np. w stronę krakowskiego Rynku i tam kontynuować zabawę.

Dodatkowo cała strzelnica posiada znakomitą infrastrukturę i po prostu wygląda bardzo dobrze, co również ma znaczenie w przypadku imprez urodzinowych.

Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze strzelectwem, dobrą informacją będzie podstawowe szkolenie, które przechodzi każdy uczestnik urodzin,. Dzięki temu wszyscy będą mogli w nich bezpiecznie uczestniczyć. Podczas szkolenia poznawane są nie tylko zasady bezpieczeństwa, ale również pozycja strzelecka czy sposób obsługiwania broni – to również dla wielu może być coś niesamowitego, zwłaszcza jeżeli nigdy nie mieli kontaktu z prawdziwą bronią.

Cracow Shooting Academy to również gwarancja bezpieczeństwa. Poza samym szkoleniem i znakomitą obsługą, która cały czas czuwa nad bezpieczeństwem, na miejscu nie brakuje ochronników słuchu czy okularów ochronnych – wszystko po to, by uczestnikom urodzin nic się nie stało.

Kolejnym argumentem przemawiającym za Cracow Shooting Academy jest olbrzymia ilość dostępnej tutaj broni. Arsenał jest po prostu potężny i składa się z kilkudziesięciu rodzajów broni, do której zalicza się również broń historyczna. Podstawowy podział to jednak pistolety, rewolwery, strzelby, pistolety maszynowe, karabiny czy karabiny snajperskie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie do tego, czy dopiero zaczyna swoją przygodę ze strzelaniem, czy jest już osobą w tym temacie naprawdę bardzo doświadczoną.

Poszczególne rodzaje broni podzielone są na pakiety – będą one idealnym wyborem, jeżeli nie chcemy przepłacać. Każdy pakiet kosztuje od 120 zł do 300 zł i składa się z różnej ilości strzałów z różnych rodzajów broni. Tutaj znów kluczowe będzie dopasowanie poszczególnego pakietu do osoby, która się na niego decyduje. Jeżeli jednak żaden z sześciu pakietów nie będzie dla kogoś odpowiedni – nic straconego, gdyż na stronie istnieje generator pakietów. Wystarczy wybrać broń, z której chce się strzelać, ilość amunicji, a następnie zaakceptować wybór. Co ważne, cały czas śledzi się łączny koszt takiego pakietu, nikogo więc on nie zaskoczy.

Bon podarunkowy na strzelnicę w Krakowie jako prezent urodzinowy

Strzelnica Cracow Shooting Academy sprawdza się nie tylko, jako miejsce na urodziny, ale również wspaniały prezent. Jeżeli osoba, dla której szukamy prezentu, albo jest fanem strzelnicy, albo wiemy, że zawsze chciała ją odwiedzić – w takim przypadku warto kupić dla niej voucher prezentowy! W przypadku Cracow Shooting Academy można zdecydować się na voucher na poszczególny z pakietów, ale również na voucher na konkretną kwotę, przy czym druga z opcji często nie jest oferowana przez inne krakowskie strzelnice.

Bon upominkowy prezentuje się naprawdę świetnie i będzie doskonałym prezentem. Dodatkowo warto rozważyć go w momencie, gdy Cracow Shooting Academy ma być miejscem imprezy-niespodzianki. Wtedy ktoś swój prezent będzie mógł wykorzystać już podczas imprezy urodzinowej.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *