Świeże ryby - źródło witamin, minerałów i dobrych kwasów tłuszczowych

Bogactwo smaku i aromatu, czyli co ma do zaoferowania nowy sklep rybny?

„Jesteś tym, co jesz” – ta dewiza przyświecała nam od zawsze. Niekoniecznie chodzi tutaj o skojarzenia małych dzieci, że jeżeli zjem jabłko, to stanę się jabłkiem. Chodzi tutaj o coś głębszego, a mianowicie o składniki odżywcze, które są obecne w każdym produkcie. Jedni liczą kalorie, inni zaś skupiają się na składzie, a najlepszy skład – kwasy omega-3, cynk, jod, witamina D, selen, wapń i wiele innych – mają oczywiście ryby i owoce morza.

Dieta bogata we frutti di mare oraz dzikie ryby gwarantuje nam znacznie większą odporność. Po spożyciu mięsa dzikich okazów ryb słonowodnych nasz organizm się uodparnia. Świeże ryby i owoce morza to nie tylko doskonałe wsparcie dla naszego serca, to również świetna suplementacja, ochrona wzroku i cery, a także sposób na spowolnienie skutków starzenia. Ale skąd wziąć świeże i dzikie okazy, zwłaszcza w środku zimy? Odpowiedź chyba nie będzie żadnym zaskoczeniem, ponieważ świeże ryby i owoce morza możemy dostać również w internecie, a doskonałym tego przykładem, jest nowy sklep rybny „Sekrety Oceanu”. Witryna powstała stosunkowo niedawno, ale już teraz widać, że opinie na jej temat są bardzo dobre.

Co słychać w internetowym sklepie rybnym?

Obecnie sprzedawcy i rybacy dysponują znacznie lepszymi technikami połowów i transportu, w tym również przechowywania. Gwarancją satysfakcji w przypadku sklepu internetowego „Sekrety Oceanu”, jest jakość i świeżość oferowanych produktów. W sklepie nie znajdziemy mrożonek, kotletów, czy też produktów przetworzonych. Prezentowane tam produkty, to wyselekcjonowany asortyment ryb i owoców morza z najdalszych zakątków Oceanu Indyjskiego, Atlantyku oraz Oceanu Arktycznego. Ale czy można dostarczyć świeżą rybę z tak daleka? To dla dostawców żaden problem.

Najnowocześniejsze technologie oraz sieć niezrównanych kontaktów umożliwiają realizację zamówień – również tych specjalnych – na terenie Warszawy, w ciągu zaledwie kilku godzin. Zamówienia są realizowane tego samego dnia, dlatego przywiązuje się ogromną uwagę do procesów przechowywania. Dostarczane bezpośrednio z połowów najszlachetniejsze okazy ryb i owoców morza nadają się do spożycia od razu, idealnie komponują się z dodatkami warzywnymi, ryżem, czy też w sosie. Na stronie sklepu, poza ofertą produktową, możemy znaleźć również porady zdrowotne oraz przepisy, które urozmaicą nasze codzienne posiłki.

Sklep rybny z pasją

Sklep powstał z pasji i wieloletniego doświadczenia. Bo skąd wziąć najlepsze i najświeższe okazy ryb i owoców morza, jak nie bezpośrednio od człowieka, który bezgranicznie oddaje się temu, co kocha? Od człowieka, który chce uświadomić nas, że nie tylko ruch wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, ale przede wszystkim to, co spożywamy na co dzień? Warto dołączyć do codziennej diety ryby, kalmary, ośmiornice, krewetki i inne owoce morza, ponieważ są źródłem składników odżywczych, które pomogą nam nie tylko w utrzymaniu prawidłowej sylwetki, ale też sprawią, że będziemy czuć się dobrze sami ze sobą.

„Sekrety Oceanu” to nowy sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy, którzy swoją drogą są szczęściarzami, mogąc zamawiać pod drzwi swojego mieszkania doskonałe, dzikie ryby i owoce morza – bezpośrednio z połowu. Wystarczy tylko jeden telefon, a w ciągu kilku godzin można spodziewać się dostawcy ze świeżymi produktami z dalekich krańców świata.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *