Nowoczesne kuchnia z wyspą i szafkami narożnymi

Czym jest magic corner i kiedy warto się zdecydować na to rozwiązanie?

Przez wiele lat szafki narożne w kuchniach były uważane za wyjątkowo mało funkcjonalne. Dzisiaj na szczęście istnieją nowoczesne rozwiązania, które pozwalają je nieco odczarować. Przykładem może być magic corner. Co to takiego i kiedy się sprawdzi? 

Magic corner – czym jest? Kiedy warto na niego postawić?

Magic corner to nowoczesne rozwiązanie skierowane do tych osób, które chcą w pełni korzystać z możliwości swoich mebli kuchennych. Element ten składa się z dwóch koszy – czterech półek montowanych w szafce narożnej. Przykładem może być https://tmy.pl/pl/systemy-narozne/75-magic-corner.html. Magic corner w całości wypełnia przestrzeń szafki narożnej. Półki można bez problemu wysuwać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, co jest bardzo wygodne.

Magic corner to dobry wybór do małych i dużych kuchni. Warto w tym przypadku stawiać na sprzęt wysokiej jakości, który posłuży przez wiele lat.

Jakie zalety ma magic corner?

Magic corner to rozwiązanie niepozorne, które ma naprawdę wiele zalet. Tego typu sprzęt pozwala zachować porządek w kuchni i wpływa pozytywnie na estetykę całego pomieszczenia. Na tym oczywiście nie koniec zalet, jakie niesie ze sobą montaż w szafce narożnej tego elementu.

Magic corner wygląda na pierwszy rzut oka na rozwiązanie dość skomplikowane, ale w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Z jego montażem nikt nie powinien mieć większego problemu. Cechuje się także dużą wytrzymałością. Konstrukcja jest w tym przypadku wykonywana z chromowanego drutu wysokiej jakości. Dlatego magic corner z powodzeniem wykorzystywać można przez wiele lat.

Element ten pozwala dobrze spożytkować przestrzeń, która w standardowych warunkach jest na ogół niewykorzystana. Mowa tutaj o szafkach narożnych. Odnalezienie konkretnego produktu czy naczynia staje się dzięki temu banalnie proste. Magic corner pozwala na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów – patelni, garnków, małego sprzętu AGD, produktów spożywczych itd.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *