Kupony lotto z zakreślonymi liczbami

Jak grać w Lotto? Zasady Lotto, ceny, wygrane

Gra w Lotto nie wymaga dużego zaangażowania, a może przynieść naprawdę spore korzyści. Wystarczy poprawnie wypełnić kupon, koniecznie go zachować  i sprawdzić wyniki Lotto.

Lotto jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. W Lotto można zagrać przez wypełnienie kuponu. Sprawdź, jak grać w Lotto, gdzie i kiedy sprawdzać wyniki i jakie kwoty można wygrać.

Jak grać w Lotto

Aby zagrać w Lotto trzeba wypełnić kupon dostępny specjalnych punktach Lotto. Pojedynczy zakład kosztuje 3 złote. Możesz samodzielnie skreślać liczby lub grać na chybił trafił. Ważne, żebyś skreślił 6 liczb z 49 możliwych (1 do 49). Skreślając “szóstkę”, czyli sześć liczb, które zostaną wylosowane, możesz wygrać wygrać 2 miliony złotych! Grać w Lotto możesz także za pomocą aplikacji mobilnej.

Aby zwiększyć szansę na wygraną można grać Z Plusem. Skreślone (lub wylosowane) przez ciebie liczby wezmą udział w dodatkowym losowaniu – tu za szóstkę możesz otrzymać milion złotych. Ta szansa kosztuje 1 zł. Możesz także aktywować Super Szansę i weźmiesz udział w grze o dodatkowe dwa miliony. Super Szansa to koszt 2 złotych.

Dodatkowo możesz także zagrać systemem – sprawdź szczegóły http://www.lotto.pl/lotto/jak-grac-w-lotto#ml_jak_grac4.

Sprawdź, kiedy jest losowanie lotto

NAJWAŻNIEJSZE! Zachowaj kupon

Kupon z twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować.

Losowanie Lotto i wyniki

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21:40 i są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl. Po losowaniu wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży Lotto, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Istnieje też wiele serwisów internetowych prezentujących wyniki losowań Lotto.

W co najłatwiej wygrać w Lotto?

Najłatwiej wygrać w Keno. Jest to jedyna gra, w której można wygrać nawet przy braku trafień. W tej grze odbywa się 261 losowań dziennie. Co 4 minuty można wygrać 600 zł wypłacane co tydzień przez rok.

Jak odebrać wygraną w Lotto

Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. Wygrane mniejsze niż 2280 złotych można odbierać w punktach Lotto. Natomiast wygrane przewyższające tę kwotę można odbierać w siedzibach Totalizatora Sportowego.

Lotto to loteria organizowana przez Totalizator Sportowy. Istnieje w Polsce już od 1957. Nazwę Lotto nosi również główna gra liczbowa tej loterii. Wcześniej gra nazywała się Toto-Lotek, a później Duży Lotek.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.