Kupony lotto z zakreślonymi liczbami

Losowanie Lotto. Kiedy jest losowanie lotto, w jakie dni, w jakim programie TV?

Losowanie lotto to chwila, z którą wiele osób łączy ogromne nadzieje. Ten moment może naprawdę odmienić życie i przynieść szczęśliwcom prawdziwą fortunę. Jeżeli grasz w lotka sprawdź, kiedy jest losowanie lotto, w jakie dni trzeba sprawdzać kupony i w jakiej telewizji można oglądać losowanie.

Co to jest lotto?

Lotto to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. W Lotto można zagrać przez wypełnienie kuponu. Sprawdź, jak grać w Lotto, gdzie i kiedy sprawdzać wyniki i jakie kwoty można wygrać. Losowanie Lotto może być twoją szansą na zdobycie fortuny. Skreślając “szóstkę” możesz wygrać wygrać 2 miliony złotych!

Losowanie lotto – kiedy się odbywa i gdzie oglądać?

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21:50 i są transmitowane na antenie TVP3 i na stronie www.lotto.pl. W TVP3 pokazywane są wieczorne losowania: Lotto i Lotto Plus, Ekstra Pensji i Ekstra Premii, Mini Lotto, Multi Multi, Kaskady oraz wyniki Super Szansy. Na wieczorne losowania dostępne są także na Facebooku Lotto.

Gdzie sprawdzić wyniki Lotto

Po losowaniu wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży Lotto, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Istnieje też wiele serwisów internetowych prezentujących wyniki Lotto.

Jak grać w Lotto

Aby zagrać w Lotto trzeba wypełnić kupon dostępny specjalnych punktach Lotto. Można także grać za pomocą aplikacji Lotto. Sprawdź szczegóły, jak grać w lotto

NAJWAŻNIEJSZE! Zachowaj kupon

Kupon z twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować.

Lotto to loteria organizowana przez Totalizator Sportowy. Istnieje w Polsce już od 1957. Nazwę Lotto nosi również główna gra liczbowa tej loterii. Wcześniej gra nazywała się Toto-Lotek, a później Duży Lotek. Do dziś popularne jest powiedzenie “zagrać w lotka”.

Jak grać w Lotto - losowanie lotto
Jak grać w Lotto – losowanie lotto

Artykuł o losowaniu Lotto znaleziono wpisując hasła:

  • losowanie lotto na jakim programie
  • na jakim programie losowanie lotto
  • lotto kiedy losowanie
  • losowanie lotto na żywo
  • losowanie lotto tv
  • na jakim kanale lotto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *