Losowanie Lotto. Kiedy, w jakie dni, w jakim programie TV?

Lotto to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. W Lotto można zagrać przez wypełnienie kuponu. Sprawdź, jak grać w Lotto, gdzie i kiedy sprawdzać wyniki i jakie kwoty można wygrać. Losowanie Lotto może być twoją szansą na zdobycie fortuny. Skreślając “szóstkę” możesz wygrać wygrać 2 miliony złotych!

Jak grać w Lotto – losowanie Lotto

Losowanie lotto – kiedy się odbywa

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21:40 i są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

Gdzie sprawdzić wyniki Lotto

Po losowaniu wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży Lotto, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Istnieje też wiele serwisów internetowych prezentujących wyniki Lotto.

Jak grać w Lotto

Aby zagrać w Lotto trzeba wypełnić kupon dostępny specjalnych punktach Lotto. Pojedynczy zakład kosztuje 3 złote. Możesz samodzielnie skreślać liczby lub grać na chybił trafił. Ważne, żebyś skreślił 6 liczb z 49 możliwych (1 do 49).

Aby zwiększyć szansę na wygraną można grać Z Plusem. Skreślone (lub wylosowane) przez ciebie liczby wezmą udział w dodatkowym losowaniu – tu za szóstkę możesz otrzymać milion złotych. Ta szansa kosztuje 1 zł. Możesz także aktywować Super Szansę i weźmiesz udział w grze o dodatkowe dwa miliony. Super Szansa to koszt 2 złotych.

Aby dodatkowo zwiększyć szanse na wygraną możesz także zagrać systemem – sprawdź szczegóły http://www.lotto.pl/lotto/jak-grac-w-lotto#ml_jak_grac4.

NAJWAŻNIEJSZE! Zachowaj kupon

Kupon z twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować.

Lotto to loteria organizowana przez Totalizator Sportowy. Istnieje w Polsce już od 1957. Nazwę Lotto nosi również główna gra liczbowa tej loterii. Wcześniej gra nazywała się Toto-Lotek, a później Duży Lotek. Do dziś popularne jest powiedzenie “zagrać w lotka”.

Artykuł o losowaniu Lotto znaleziono wpisując hasła:

  • losowanie lotto na jakim programie
  • na jakim programie losowanie lotto
  • lotto kiedy losowanie
  • losowanie lotto na żywo
  • losowanie lotto tv
  • na jakim kanale lotto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *