Rodzina czeka na wejść do tunelu aerodynamicznego

Lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot— niezapomniana rozrywka dla całej rodziny!

Samodzielne latanie kojarzy się z wolnością, lekkością i super mocą, główną cechą superbohaterów z bajek. Dzisiaj jednak marzenia o szybowaniu w przestworzach można już spełniać! Jeśli chcesz fruwać, poczuć pęd powietrza towarzyszący unoszeniu się w przestworzach, a nawet wykonać proste ewolucje, nie musisz decydować się na ryzykowne sporty ekstremalne.

We Flyspot, ogromnej tubie z powietrzem napędzanym przez wentylatory, poczujesz się jak ptak albo jak komandos skaczący ze spadochronem.

Lot w tunelu aerodynamicznym jest niezapomnianym przeżyciem

W budynku Flyspot znajduje się ogromne szklane pomieszczenie — tunel, w którym można bezpiecznie latać. Pomysłodawcy obiektu i inżynierowie wykorzystali jednorodny strumień powietrza wytwarzany przez ogromne wentylatory z łopatkami z włókien węglowych.

W takich warunkach, kiedy powietrze pędzi z prędkością ponad 300 km na godzinę, człowiek unosi się niczym ptak. Pobyt tutaj jest więc spełnieniem marzenia o unoszeniu się w powietrzu i to bez silnika, skrzydeł czy lotni.

Podczas lotu można unosić się i opadać, skręcać i zatrzymywać obroty, a nawet – na zaawansowanym poziomie- latać w pozycji siedzącej, głową w dół, robić salta i popisywać przed widownią, która obserwuje tubę z zewnątrz. Wystarczy mieć na sobie odpowiedni kombinezon, kask, gogle oraz wykonywać polecenia instruktora, który jest obok i cały czas czuwa nad przebiegiem zabawy.

Lot w tunelu aerodynamicznym trwa dokładnie tyle samo, ile trwają dwa skoki spadochronowe z wysokości 4000 metrów. Użytkownicy Flyspot czują się tak samo jak spadochroniarz! Adrenalina buzuje, uwalniają się hormony szczęścia, a świadomość bycia blisko ziemi i pod kontrolą pracowników tunelu aerodynamicznego daje pełne poczucie bezpieczeństwa.

Z tuneli aerodynamicznych korzystają także profesjonalni skoczkowie spadochronowi, dla których loty we Flyspot są okazją do doskonalenia techniki niezależnie od panującej aury.

Lot w tunelu aerodynamicznym - niezapomniane przeżycie
Źródło: flyspot.com

Tunel aerodynamiczny jest całkowicie bezpieczny

Dzięki zaawansowanej technologii i zaangażowaniu doświadczonej obsługi Flyspot, z zabawy korzystać może każdy — od dziecka po seniora. Wyjątkiem są osoby, które cierpią na poważne, przewlekłe choroby, dlatego każdy, kto chce spróbować swoich sił w tunelu aerodynamicznym, musi wcześniej wypełnić odpowiednią ankietę i potwierdzić podpisem, że podał w niej prawdziwe informacje.

Każdy lot jest przygotowywany w bardzo profesjonalny sposób i rozpoczyna się krótkim szkoleniem. Razem z uczestnikiem zabawy do tuby z wentylatorem wchodzi także instruktor. Ponadto cały lot odbywa się blisko ziemi. Pęd powietrza jest tak silny, że uniemożliwia upadek, ale, wbrew pozorom, podczas lotu normalnie się oddycha. Jedynym dyskomfortem mógłby okazać się hałas, dlatego uczestnicy zabawy mają do dyspozycji stopery do ochrony słuchu.

Lot w tunelu aerodynamicznym jest bezpieczny dla dzieci
Źródło: flyspot.com

Lot w tunelu aerodynamicznym jest odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia

Tak jak skok ze spadochronem zawsze jest obarczony ryzykiem i nie jest odpowiednią rozrywką dla każdego, tak pobyt w tunelu aerodynamicznym można zafundować nawet dziecku powyżej 3. roku życia.

Właśnie takie maluchy zaczynają interesować się superbohaterami i marzą o tym, by wzbić się w powietrze. Tutaj mogą to zrobić bezpiecznie i pod okiem wykwalifikowanej kadry Flyspot.

Treningi, zwłaszcza te dla dzieci, zawsze przygotowywane są indywidualnie, by dziecko czuło się pewnie, a rodzice mogli w spokoju obserwować lot pociechy, a nawet w nim, pośrednio, uczestniczyć. Trenerzy z odpowiednim podejściem do najmłodszych mają swoje sposoby, by zachęcić nawet niepewne siebie dziecko do spróbowania latania.

Dzięki temu, że lot w tunelu aerodynamicznym jest rozrywką dla każdego, można wybrać się do Flyspot z całą rodziną: przedszkolakiem, nastolatkiem, partnerem, dziadkami. Co więcej, we Flyspot wejściówki dla dzieci zawsze są tańsze niż te dla dorosłych. Jeśli więc szukasz sposobu na wyjątkowe spędzenie czasu z bliskimi, nie wahaj się i wykup rodzinny lot!

Tunel aerodynamiczny to wyjątkowa rozrywka dla pary

Pobyt w tunelu aerodynamicznym to także ciekawy pomysł na spędzenie rocznicy, urodzin, imienin, randki, a nawet na zaręczyny. Wystarczy zapisać się na wybrany dzień i godzinę albo podarować bliskiej osobie voucher na pojedynczy lot lub na cały pakiet lotów w tunelu.

Będzie to wyjątkowy prezent, który na zawsze pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Ponadto każdy lot w tunelu aerodynamicznym jest rejestrowany, a filmik przekazywany klientom, by mieli trwałą pamiątkę z pobytu we Flyspot.

Lot w tunelu aerodynamicznym dla par
Źródło: flyspot.com

Tunele aerodynamiczne Flyspot w Warszawie, Katowicach i koło Wrocławia

Tunele aerodynamiczne Flyspot są najlepszymi i najpotężniejszymi symulatorami lotów na świecie, a w Polsce dostępne są aż w trzech lokalizacjach:

  1. ul. Wspólna Droga 1, 05-850 Mory k. Warszawy
  2. ul. Chorzowska 100, 40-101 Katowice
  3. ul. Lotnicza 8B, 55-050 Mirosławice k. Wrocławia

Wszystkie punkty otwarte są 7 dni w tygodniu, nawet to późnych godzin wieczornych. Warto jednak pamiętać, żeby przed przyjazdem do Flyspot dokonać rezerwacji na konkretną godzinę.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony flyspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *