Dekoracje świąteczne LED

Neon Flex w dekoracjach świątecznych – jak go wykorzystać?

Piękne dekoracje zimowe i bożonarodzeniowe, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, są obecnie standardem. Zastanawiasz się, jak sprostać tegorocznym trendom w zakresie dekoracji światłem? Poznaj taśmę LED Flex i zobacz, jak wykorzystać ją w zdobieniu posesji, balkonu lub tarasu. To innowacyjne rozwiązanie wykazuje ogromny potencjał. 

Taśmy LED Flex – co warto o nich wiedzieć?

Taśmy LED Flex to obecnie jeden z bardziej popularnych i efektownych sposobów na dekorację zewnętrzną, całoroczną lub okolicznościową, np. bożonarodzeniową. Neony LED-owe, proponowane m.in. w ofercie https://www.newled.pl/neony-led-flex-weze-led, charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrą odpornością na czynniki zewnętrzne. Niewątpliwą zaletą neonów Flex jest brak charakterystycznego zjawiska migotania. To sprawia, że światło jest bardzo realistyczne i nie powoduje negatywnych odczuć, właściwych dla światła sztucznego. Taśmy LED Flex są także bardzo elastyczne. To właściwość, która pozwala na wielokrotne zginanie węża, bez wpływu na jego funkcjonalność. 

Kreatywna dekoracja wewnętrzna z taśmami LED Flex

Taśmy LED Flex to genialny pomysł na modną dekorację wewnętrzną. Za pomocą neonu LED-owego przygotujesz dowolny kształt lub w kreatywny sposób ozdobisz np. balustrady. Możliwość gięcia taśmy pozwala stworzyć świąteczne dekoracje na ścianę lub okno. Mogą to być m.in. choinki, okolicznościowe napisy, płatki śniegu albo efektowne kokardy. Ze względu na ogromną różnorodność kolorystyczną neonów Flex, ozdoby będą oryginalne i przede wszystkim, klimatyczne. 

Dekoracje zewnętrzne dzięki taśmom LED Flex

Neony Flex świetnie sprawdzają się także w dekoracjach zewnętrznych. Można wykorzystywać je przez cały rok (głównie do celów architektonicznych) i w okresie bożonarodzeniowym. Przy odrobinie kreatywności będziesz w stanie wyczarować ozdoby, które przykują wzrok i wprowadzą świąteczny klimat w ogrodzie i… całej okolicy! Taśmy LED Flex mogą zdobić drzewa i krzewy, metalowe bazy o dowolnym kształcie, ogrodzenia, pergole i altany. Fantastycznie sprawdzają się także na balkonach i tarasach. Ze względu na wysoką elastyczność taśm, koncepcja dekoracji bożonarodzeniowych może ulegać okresowym zmianom. Metamorfozy najlepiej przeprowadzać co sezon. 

Co ważne, dekoracje z neonów LED-owych działają niezawodnie przez długi czas, również pomimo niskiej temperatury i intensywnych opadów deszczu lub śniegu. Posiadają stosunkowo wysoką klasę ochrony, zapewniającą pełną ochronę przed ciałami stałymi (pyłami) i wilgocią. 

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *