Nieśmiertelnik - modna biżuteria dla mężczyzn

Nieśmiertelnik z grawerem – modna biżuteria na zimę

Po nieśmiertelniki z grawerem sięgają mężczyźni, którzy lubią wyglądać modnie i stylowo. Współcześnie mało kto myśli o militarystycznych korzeniach tego typu dodatków. Traktujemy je tylko i wyłącznie jako biżuterię. W sprzedaży dostępne są nieśmiertelniki proste i klasyczne, a także bardzo ozdobne. Czym kierować się przy wyborze nieśmiertelnika z grawerem? Czy tego typu biżuteria sprawdzi się jako prezent?

Sprawdź promocje na nieśmiertelniki z grawerem Manoki

Nieśmiertelnik z grawerem – dodatek stworzony z myślą o mężczyznach

Jako, że nieśmiertelniki z grawerem mają korzenie militarystyczne, nie ma żadnych wątpliwości, że są one biżuterią skierowaną przede wszystkim do mężczyzn. Sprawia to, że nieśmiertelniki z grawerem są kupowane nawet przez tych panów, którzy sceptycznie podchodzą do innej biżuterii. Olbrzymie zainteresowanie nieśmiertelnikami z grawerem wynika również z faktu, że są one dodatkami unikalnymi, jedynymi w swoim rodzaju. W przeciwieństwie do obrączek czy spinek do mankietów nieśmiertelniki mają dość dużą powierzchnię, co pozwala na wygrawerowanie na nich dużego bądź długiego napisu.

Jeżeli chodzi o treść graweru – jest ona całkowicie dowolna. Możemy wygrawerować imię bliskiej nam osoby, ważną datę, hasło, sentencję – wybór należy do nas. Warto jednak dobrze zastanowić się nad treścią napisu, gdyż to od niego zależy, czy będziemy nosić nieśmiertelnik z grawerem z przyjemnością, czy też szybko o nim zapomnimy.

Nieśmiertelniki z grawerem – dla kogo?

Modne nieśmiertelniki z grawerem należą do biżuterii, która sprawdzi się w przypadku mężczyzn preferujących różne style. Z pewnością docenią je minimaliści. Mężczyźni preferujący minimalizm będą dobrze czuli się z nieśmiertelnikami klasycznymi – w postaci cienkiej blaszki zawieszonej na łańcuszku. Minimalistyczny nieśmiertelnik może być wykonany ze srebrnego lub złotego metali. 

Z nieśmiertelników nie muszą rezygnować mężczyźni, którzy lubią wyrazistą biżuterię. W tej chwili na rynku nie brakuje również bardzo ozdobnych modeli. Część nieśmiertelników zdobiona jest motywami religijnymi (medaliki czy krzyże są tu tylko i wyłącznie ozdobą), motywami chińskimi (efektowne chińskie znaki), motywami morskimi (róża wiatrów, mapy, stery, kotwice). Dodatki do nieśmiertelników mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub skóry naturalnej w różnych kolorach. Bardzo modne jest noszenie więcej niż jednego nieśmiertelnika z grawerem.

Sprawdź popularne modele:
https://www.manoki.pl/stalowy-niesmiertelnik-z-kulkowym-lancuszkiem,t7882.html

https://www.manoki.pl/stalowy-niesmiertelnik-na-kulkowym-lancuszku,t7883.html

Nieśmiertelniki z grawerem jako dodatki do różnych stylizacji

Nieśmiertelniki z grawerem pasują do wielu męskich stylizacji. Taka biżuteria będzie odpowiednia do noszenia na co dzień, do pracy, a także na wielkie wyjście. Nieśmiertelnik będzie pasował do dżinsów, dresu, a nawet do eleganckiego garnituru. Jeżeli zakładamy nieśmiertelniki z grawerem do pracy, w której obowiązuje ścisły dress code, koniecznie wybierzmy ozdoby na nieco dłuższym łańcuszku, które w razie potrzeby będziemy mogli zasłonić koszulą.

Nieśmiertelnik z grawerem jako upominek

Stylowy nieśmiertelnik z grawerem można podarować każdemu mężczyźnie niezależnie od jego wieku. Nieśmiertelniki należą do dodatków, które zawsze wyglądają dobrze. Jednocześnie warto jest dopasować je do typu kolorystycznego mężczyzny, którego chcemy obdarować (jeżeli mamy trudności z określeniem typu kolorystycznego, po prostu zwróćmy uwagę, czy dany mężczyzna wybiera biżuterię złotą czy srebrną). Bardzo ważne jest zastanowienie się nad treścią graweru, a także wybranie właściwej długości łańcuszka. Dobrym wyborem są nieśmiertelniki z grawerem w całości wykonanej ze stali szlachetnej – surowca bezpiecznego nawet dla alergików.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *