Keratynowe prostowanie włosów

Piękne i zadbane włosy, a keratynowe prostowanie włosów

Zabieg keratynowego prostowania włosów to skuteczny sposób na proste i piękne włosy. Dzięki temu można na dość długi czas zapomnieć o prostownicy, ale i spuszonych włosach. Przekonaj się, na czym polega ten zabieg. Czy można o wykonać samodzielnie w domu? Dowiedz się więcej o keratynowym prostowaniu włosów. To rozwiązanie z pewnością i tobie przypadnie do gustu! Postaw na zadbane i lśniące włosy!

Zabieg keratynowego prostowania włosów – poznaj najważniejsze fakty!

Zabieg keratynowego prostowania polecany jest kobietom, których włosy są: kręcone i grube, elektryzujące się, puszące się, wysokoporowate, matowe i pozbawione blasku, ale i trudne w stylizowaniu. Na rynku dostępnych jest sporo preparatów, które można dopasować do struktury i tupu włosów. Dzięki temu wiele kobiet może sięgnąć po to innowacyjne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się na co dzień. Wiele cennych i sprawdzonych informacji w tej kwestii można znaleźć na: amazonkeratin.pl. Warto podkreślić, że zabieg ten powinien być wykonany w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Podyktowane jest to faktem, że w jego trakcie konieczne jest umiejętne dopasowanie temperatury zabiegu oraz właściwe operowanie żelazkiem fryzjerskim. Zabieg trwa około dwóch godzin. Polecany jest on prawie każdemu, dzięki czemu panie o włosach farbowanych, zniszczonych lub przesuszonych mogą z niego skorzystać. Natomiast zniszczone włosy w wyniku dekoloryzacji lub rozjaśniania wymagają w pierwszej kolejności właściwej regeneracji, następnie można skorzystać z zabiegu prostowania włosów z użyciem keratyny.

Efekt prostych włosów to marzenie wielu kobiet. Warto pamiętać, że efekt ten można uzyskać na kilka sposobów. Jednym z nich jest zabieg keratynowy, z którego można skorzystać z salonach fryzjerskich. Zapewnia on możliwie długotrwały efekt, gdyż utrzymuje się on nawet przez kilka miesięcy. Na czas ten wpływa właściwa pielęgnacja, jaką dodatkowo stosuje się na co dzień po wykonanym zabiegu keratynowym. Włosy po zabiegu są piękne, dobrze nawilżone i wygładzone. Należy także podkreślić, że keratyna to naturalny budulec włosów. Zatem działanie zabiegu jest zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne na włosy.

Keratyna – jaką wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które różnią się składem oraz technologiami znajdujących się choćby na: https://amazonkeratin.pl/blog/. Zdecydowanie warto sięgnąć po produkty wyróżniające się innowacyjnym metodami i technologiami, co gwarantuje wykonanie zabiegu w bezpieczny sposób. Uwagę zwraca również bardzo bogaty wybór produktów, dzięki czemu można dopasować go do struktury i rodzaju włosów. Wśród tych produktów można znaleźć między innymi keratynę winogronową, keratynę BTX, keratynę kokosową lub keratynę czekoladową.

Keratyna winogronowa zawiera w swoim składzie: hydrolizowane białko soi, ekstrakt z papai, olej z pestek winogron, hydrolizowane białko pszenicy i pozostałe. Natomiast keratyna BTX posiada szereg składników, wśród których należy wymienić białko pszenicy oraz aloes. Silne działanie odżywcze wykazuje keratyna kokosowa, ponieważ w jej składzie znajduje się między innymi olej kokosowy i hydrolizowana keratyna. Produkty te różnią się przeznaczeniem, ponieważ w czasie ich doboru należy uwzględnić grubość włosa, ich kondycję i wiele więcej. Dodatkowym atutem zastosowania keratyny czekoladowej jest ochrona przed czynnikami środowiskowymi i chemicznymi. Poprawia się jednocześnie synteza keratyny, co poprawia kondycję i nawilżenie włosów.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *