Kiedy przeprowadzić zabieg korekty uszu?

Po co przeprowadzana jest korekta uszu?

W ostatnich latach ludzie coraz częściej korzystają z tego, co ma dla nich do zaoferowania chirurgia plastyczna. Dlaczego? Dlatego, że dotarło do nas, iż ceny stają się rozsądne – a my w taki właśnie sposób możemy poprawić swoją samoocenę. Nie da się oczywiście nie wspomnieć tutaj o tym, że mnóstwo ludzi wykorzystuje takie zabiegi w zły sposób i zwyczajnie przesadzają – ale dla niektórych ludzi jest to jedyna szansa na to, aby pozbyć się jakiegoś kompleksu. Czasami takim kompleksem są uszy, a wtedy korekta uszu to prawdziwe wybawienie. 

Taki zabieg ma na celu poprawę wyglądu ucha – jednego lub obu. Wszystko będzie tutaj zależało od przyczyny problemu. Czasami bierzemy udział w wypadku i dlatego pojawia się zniekształcenie – chirurg bardzo szybko sobie z tym poradzi, a my odzyskamy spokój psychiczny. Bywa tak, że ktoś przez lata nosi w uszach tzw. tunele. One niestety mają to do siebie, że zmieniają wygląd małżowiny i tutaj bez korekty – nie da się z tym wiele zrobić. U niektórych osób wygląd uszu jest też pozornie normalny – ale nie podoba im się to, że one delikatnie odstają lub są krzywe. Także to naprawi korekta uszu

Drogi zabieg, który działa 

Bardzo rzadko zdarza się tak, że korekta uszu kończy się niepowodzeniem – jeśli do czegoś takiego dochodzi to winny jest zwykle pacjent, który na przykład nie stosuje się do otrzymanych zaleceń. Jeśli nie czyścimy rany, śpimy na boku lub zaraz po wyjściu z kliniki uprawiamy sport – nie możemy dziwić się temu, że pojawiają się komplikacje. Na szczęście jednak większość pacjentów płaci wysokie sumy pieniężne po to, aby potem przestrzegać wszelkich zasad. 

O jakie sumy tutaj chodzi? Wszystko będzie zależało od tego, co dokładnie potrzebujemy naprawić – konkretną kwotę przedstawi nam więc chirurg na konsultacji. Mimo wszystko korekta uszu nie jest tym najdroższym zabiegiem, jaki wykonuje ten specjalista – zwykle więc nie jest to duży problem i musimy co najwyżej przez jakiś czas bardziej oszczędzać. Efekt jest tego wart – co do tego zgadza się większość pacjentów po korekcie. 

Nie decyduj pochopnie 

Nie możemy też dopuścić do tego, że każdy człowiek będzie obsesyjnie poprawiał w sobie każdy element – od piersi do uszu i nosa. Ważne jest to, aby proces konsultacji trwał dłuższy czas – po to, aby pacjent mógł jeszcze to przemyśleć i ewentualnie zrezygnować. Czasami bywa tak, że nie lubimy swoich uszu – ale mimo wszystko stanowią one stały element naszego wyglądu i tak naprawdę nie chcemy tego zmieniać. Korekta uszu to nie jest procedura, który przeprowadzamy w wyniku presji społecznej – to musi być nasza własna decyzja. Umów się na wizytę u specjalistów – https://timeless.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *