Prezent dla młodej mamy

Prezent na gwiazdkę dla młodej mamy – co wybrać?

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla świeżo upieczonej mamy i jej pociechy? Chciałbyś podarować coś, co pomoże zarówno jej w nowej roli, jak i pozwoli maleństwu na łatwiejszą adaptację do nowego środowiska i otoczenia? Podczas gwiazdkowego szaleństwa zakupowego warto pomyśleć zarówno o praktyczności prezentów, jak i o potrzebach osoby obdarowywanej.

Prezent dla młodej mamy i jej maleństwa – poznaj nasze propozycje!

Koleżanka, przyjaciółka, osoba z rodziny, a może Ty sama zostałaś młodą mamą i chciałabyś podsunąć najbliższym kreatywne pomysły na prezent? W takim razie zapoznaj się z ofertą szumiących zabawek. Rola świeżo upieczonej mamy nie należy do najłatwiejszych – całodobowe zajmowanie się maleństwem, nieprzespane noce czy też ogólne osłabienie organizmu po niedawnym porodzie, warto więc pomyśleć o prezencie, który będzie praktyczny i odciąży młodą mamę. Szumiące misie oraz króliczki należą właśnie do takich zabawek! Nie tylko udekorują one dziecięcy pokój, staną się ulubioną przytulanką, ale także wyciszą, umożliwią łatwiejsze zasypianie czy uspokoją maleństwo podczas nagłego przebudzenia w nocy. Szumiące króliczki i misie są więc bez wątpienia ciekawym pomysłem na prezent, który pomoże świeżo upieczonej mamie w nowych wyzwaniach!

Poznaj specyfikę działania innowacyjnych szumiących zabawek

Przytulanka połączona z pomocnym asystentem dla rodziców? Odciążenie podczas codziennego usypiania maleństwa to wybawienie dla wielu rodziców. Szumiące misie oraz króliczki to zabawki wyposażone w mechanizm uruchamiający biały oraz różowy szum. Na czym dokładnie polega specyfika jego działania? Gdy dziecko przebudzi się podczas drzemki czy nocnego snu szumiąca zabawka uruchamia się i przez 40 minut emituje szum, który zbliżony jest do dźwięków jakie dziecko zna z brzucha mamy. Można również ręcznie sterować ustawieniami i dopasować działanie szumiących zabawek pod potrzeby dziecka i rodziców. Dźwięk oraz sama zabawa są w pełni bezpieczne dla dziecka. Dodatkowo wykonane zostały one z przyjemnych i miękkich w dotyku materiałów, które nie podrażnią wrażliwej skóry maleństwa. Króliś Felcia bądź Felek, a może miś Julka lub Julek? Koniecznie zapoznaj się z ofertą szumiących zabawek i podaruj kreatywny oraz praktyczny prezent dla młodej mamy!

Ciekawe zestawy prezentowe z szumiącymi zabawkami!

Emitująca biały oraz różowy szum przytulanka, praktyczna zawieszka na wózek, łóżeczko bądź fotelik, szumiący miś połączony z miękkim kocem do okrycia podczas drzemki czy snu bądź też wygodna grzechotka umożliwiająca zabawę i sprzyjająca rozwojowi dziecka – innowacyjną zabawkę możesz zakupić w wielu różnych wersjach i zestawach. Warto więc podpytać młodą mamę i sprezentować praktyczny komplet, który spełni wymagania, będzie pomocny w codziennych czynnościach oraz umożliwi łatwe zamontowanie zabawki. Wywołaj szeroki uśmiech na twarzy, zapewnij wiele radości dziecku oraz młodej mamie i przy najbliższej okazji podaruj wyjątkowego szumiącego misia bądź króliczka!

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *