Spinki do mankietów do garnituru ślubnego

Spinki do mankietów ślubne

Twoje spinki do mankietów mogą wydawać się bardzo małym szczegółem w dniu ślubu, ale nie należy ich lekceważyć. Spinki do mankietów to doskonały sposób na pokazanie swojej osobowości, dodanie odrobiny koloru lub blasku do swojego wyglądu i obnoszenie się ze swoim wyczuciem mody. Dla panien młodych spinki do mankietów stanowią doskonały prezent dla pana młodego, ponieważ mogą być używane wiele razy i mogą idealnie łączyć się z aspektem wizualnym panny młodej. 

Spinki do mankietów ślubne

Styl spinek do mankietów, które wybierzesz, zależy od Twojego osobistego gustu, a także od rodzaju ślubu. Oto kilka popularnych opcji:

  • Podczas gdy niektórzy mężczyźni wolą monochromatyczne spinki do mankietów, kolorowe spinki do mankietów mogą być idealną opcją, aby dodać kolor do stroju, zachowując wszystko inne w sposób tradycyjne.
  • Nigdy nie możesz się pomylić z klasycznymi metalowymi spinkami do mankietów, wykonanymi ze złota lub srebra, ponieważ neutralne odcienie i styl tworzą bardzo wyrafinowany wygląd. W tym świetle klasyczne spinki do mankietów stanowią lepszą opcję niż nowość lub kolorowe spinki do mankietów, ponieważ można je ponownie wykorzystać i pasować do szerokiej gamy okazji, co czyni je świetną inwestycją.
  • Niestandardowe spinki do mankietów nie są dla wszystkich, ale są świetne, jeśli chcesz mieć nietradycyjny wygląd. Należy je starannie dobierać, ponieważ chociaż są niedopasowane, nadal chcesz, aby wyglądały tak, jakby były celowe, a nie przypadkowe. Warto także wejść na stronę https://riwia.pl/spinki-do-mankietow-slubne

Dopasowywanie spinki do mankietu do reszty stroju

Istnieje zasada, że spinki do mankietów powinny pasować do krawata, ale może to być trudniejsze niż się wydaje. Nie chodzi tylko o kolor, ale także o kształt, wykończenie i fakturę, które powinny się uzupełniać. Nie musisz przestrzegać tej zasady, a i tak zasady są po to, aby je łamać. Ale jeśli zdecydujesz się dopasować spinki do mankietów do krawata, aby uzyskać jednolity, wyrafinowany wygląd, oto kilka wskazówek:

  • Znajdź równowagę między krawatem a spinkami do mankietów. Jeśli twój krawat jest trochę głośny, wybierz mniej widoczne spinki do mankietów i odwrotnie.
  • Znajdź pasujące tony. Jeśli krawat jest ciepłym kolorem, takim jak żółty, zielony lub pomarańczowy, wybierz żółte złoto, aby go uzupełnić, podczas gdy kolory takie jak niebieski lub fioletowy wyglądają lepiej ze srebrnymi spinkami do mankietów.
  • Jeśli nosisz krawat z wzorami, możesz wybrać parę spinek do mankietów, które mają jeden z kolorów.

Warto też wejść na stronę https://riwia.pl/spinki-do-mankietow

Rodzaj spinek do mankietów pod względem ich mechaniki

Oto główne rodzaje spinek do mankietów pod względem ich mechaniki:

  • Whale Back Cufflink – jeden z najpopularniejszych rodzajów spinek do mankietów, ma płaski podkład “ogona wieloryba”, który łączy się w celu zamknięcia. Łatwo je założyć jedną ręką.
  • Chain Link Cufflink – dwa końce spinki do mankietów połączone są krótkim łańcuszkiem. Ten typ spinki do mankietów jest również podwójnie podkładany, a obie strony mają ten sam wzór, dzięki czemu są odwracalne.
  • Ball Return Cufflink – tutaj zakrzywiony słupek wysadzany piłką na końcu służy do utrzymania spinki do mankietu na miejscu.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *