Puder zagęszczający włosy

Puder zagęszczający i odsiwiający włosy (2w1) – stosowanie, działanie, efekty

Z wiekiem włosy tracą swój atrakcyjny wygląd, stają się matowe i przerzedzone. Dlatego podczas codziennej stylizacji warto wspomagać się specjalistycznymi kosmetykami zagęszczającymi włosy oraz maskującymi siwe pasma. Czy istnieje sprawdzony kosmetyk maskujący wypadanie włosów? Czym można wspomagać się podczas codziennej kuracji? 

Innowacyjny puder do włosów – działanie 

Glovis Concealer 2w1 to kosmetyk w formie pudru, który zagęszcza włosy u nasady oraz skutecznie maskuje siwiznę. Dzięki niemu, każde pasmo zyskuje nowy wygląd pełen blasku. Preparat dostępny jest w siedmiu najpopularniejszych kolorach, dlatego każdy znajdzie odcień pasujący do swojej naturalnej barwy i pigmentacji. 

Puder nakłada się za pomocą dedykowanej gąbeczki, która jest dołączona w zestawie. Wystarczy odcisnąć preferowaną ilość kosmetyku na aplikatorze, a później jednostajnymi ruchami przeciągnąć na interesującym nas obszarze. Producent rekomenduje wykonywanie regularnych ruchów wzdłuż włosów, zaczynając u nasady, kończąc na końcówkach. Wówczas preparat zostanie rozprowadzony równomiernie, a prześwity skutecznie zlikwidowane. Czynność należy powtarzać do momentu zamaskowania siwego koloru. 

Jakie efekty można uzyskać?

Regularna aplikacja preparatu pozwala zamaskować siwe odrosty. Dodatkowo włosy są optycznie zagęszczone, a fryzura wydaje się bujna. Puder w kompaktowym opakowaniu bez problemu zmieści się w każdej damskiej torebce. Stosowanie kosmetyku sprawia, że nie trzeba zbyt często przeprowadzać koloryzacji toksycznymi farbami. Warto zaznaczyć, że jest to preparat, który może być stosowany również przez Panów w każdym wieku.  

Glovis Concealer 2w1 maskuje i zagęszcza, ale jednocześnie nie brudzi włosów. Jest odpowiedni do zastosowania na bokach głowy, szczególnie u Pań wykonujących prosty przedziałek. W tych problematycznych miejscach nie zawsze można zaaplikować mikrowłókna w sprayu. Puder rozwiązuje problem, nadając włosom pożądaną objętość. Nie wygląda sztucznie, idealnie wtapia się w koloryt, tworząc jednostajną taflę. Jedno opakowanie wystarczy na ok. 30 aplikacji. 

Kosmetyki zagęszczające włosy pozwalają poradzić sobie z problemem jakim jest przerzedzanie pasemek. To rozwiązanie dla osób, które starają się unikać zbyt częstej koloryzacji szkodliwymi farbami. Puder mogą stosować osoby uczulone na substancje zawarte w farbach. Składniki zawarte w kosmetyku efektywnie maskują siwe pasma, jednocześnie nie wywołując niepożądanej reakcji alergicznej. Formuła wtapia się we włosy, tworząc wrażenie jednostajnego kolorytu. W zależności od wybranego koloru, produkt jest odpowiedni dla osób z ciemnymi i jasnymi włosami. 

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *