Odkurzane pomieszczenia odkurzaczem bezprzewodowym

TOP 10 odkurzaczy bezprzewodowych

Coraz częściej do sprzątania wybieramy odkurzacze bezprzewodowe i powoli zaczynają one wypierać te odkurzacze przewodowe, które były używane przez lata. Nawet w sprzątaniu chcemy stawiać na modele niewymagające dużej ingerencji człowieka. W niektórych egzemplarzach wystarczy dobrze ustawić program danego, by maszyna wykonała pracę za nas praktycznie bez żadnej kontroli. W tym artykule przedstawione zostaną najpopularniejsze modele odkurzaczy bezprzewodowych w roku 2022 roku.

Odkurzacze bezprzewodowe pionowe

To urządzenia, które zdecydowanie ułatwią codzienne obowiązki w domu. Są poręczne, wielozadaniowe i łatwe w przechowywaniu. Wyeliminowanie kabla z konstrukcji i zastąpienie go akumulatorem pozwoliło na większą swobodę w przemieszczaniu sprzętu. Oczywiście ma to też swoje wady – trzeba pilnować, by odkurzacz bezprzewodowy był zawsze naładowany w oczekiwaniu na kolejne sprzątanie.

Tefal X-Force Flex 11.60

Przez wielu jest uważany za najlepszy odkurzacz bezprzewodowy pionowy dostępny na rynku. Zmywa i odkurza on podłogi poruszając się w przód i tył. Dzięki posiadaniu elastycznej rury Flex nie musimy się schylać, aby odkurzyć pod naszymi meblami w niewielkich dziurach. Jest to model, który idealnie doczyści zabrudzone podłogi, kanapy, czy dywany.

Philips Speedpro Max Aqua Xc8147/01

To kolejny polecany dostępny na rynku odkurzacz pionowy automatyczny. Odkurzacz bezprzewodowy Philips łączy 3 opcje w jednym, ponieważ można nim zmywać, odkurzać i może pełnić funkcję odkurzacza ręcznego. Posiada on nasadkę z podświetleniem LED, która daje nam możliwość wykrycia mniej widocznych zabrudzeń. 

Electrolux Ergorapido EER7ALLRGY 

To model odkurzacza przeznaczony dla osób walczących z alergią. Wyposażony jest w turbo szczotkę z promieniami UV, która pozwala pozbyć się nawet niewidocznego gołym okiem kurzu.

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner

Kolejnym odkurzaczem pionowym w tym zestawieniu jest produkt firmy Xiaomi (sprawdź produkty na stronie: https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-pionowe/xiaomi). Odkurzacz pionowy tej marki wyposażony jest w pięć poziomów filtracji. Jako jeden z niewielu modeli dostępnych na rynku ma możliwość czyszczenia pościeli z różnych zabrudzeń za pomocą specjalnej końcówki. Polecany jest on dla osób, które chcą kupić dobry sprzęt w przystępnej cenie.

Odkurzacze bezprzewodowe automatyczne

W tych typach odkurzaczy wystarczy ustawić odpowiednią opcję, aby rozpocząć proces sprzątania.

Moneual MBOT 950

To najpopularniejszy model automatycznego odkurzacza jest. Wyróżnia go na pewno opcja sprzątania  z funkcją  mycia na mokro i usuwania w ten sposób kurzu i zanieczyszczeń. Dzięki odpowiedniemu skanowaniu terenu 5500 razy na minutę może dotrzeć nawet w miejsca trudnodostępne oraz zatrzymuje się na przeszkodach. Tym robotem sprzątającym można sterować za pomocą aplikacji mobilnej.

Xiaomi Mi Roborock S6

To kolejny bardzo chwalony  model odkurzacza bezprzewodowego. Od poprzednika różni go to, że bardzo dobrze odkurza na sucho i na mokro, a także dzięki niemu możemy pozbyć się kurzu z powietrza za pomocą filtru Hepa. Kiedy sprząta nam mieszkanie kontroluje przestrzeń w 360 stopniach, dlatego z łatwością omija przeszkody.

iRobot Roomba e6

To kolejny przedstawiciel odkurzaczy tego rodzaju. Wyróżniają go 3 programy do sprzątania zabrudzeń na różnych powierzchniach. Jest bardziej skuteczny przy usuwaniu mocnych zabrudzeń od dwóch poprzedników.

RoboJet DUEL 3

To czwarte urządzenie w rankingu automatycznych urządzeń sprzątających. Posiada on funkcje mycia na mokro i działa bardzo cicho. Jego ogromnym plusem jest niski profil, który pozwala mu na swobodną jazdę pomiędzy meblami. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu dobrze mapuje przestrzeń. Można nim sterować za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *