Black Friday 2017! Kup prezenty na Święta w super cenach

Black Friday, czyli Czarny Piątek to akcja, która w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W roku 2017 dzień szalonych zniżek to piątek 24 listopada. Jednak już teraz pojawiają się informacje o sklepach, które dołączają do akcji. W Czarny Piątek często można zrobić zakupy w bardzo okazyjnych cenach. To dobry moment, żeby zastanowić się nad prezentami świątecznymi dla najbliższych.

Black Friday 2017 – święto szalonych wyprzedaży

Warto zacząć już myśleć o zakupach świątecznych i zaplanować, co warto kupić w Black Friday po okazyjnych cenach. Czarny Piątek to idealna okazja, aby trochę zaoszczędzić i skorzystać z bardzo okazyjnych cen w sklepach. Z okazji Black Friday sklepy często oferują specjalne linie produktów w bardzo atrakcyjnych cenach lub organizują wyprzedaż wszystkich produktów. Oprócz ubrań w Czarny Piątek można kupić także sprzęt elektroniczny i AGD, meble i wyposażenie domu, a także zabawki i kosmetyki w bardzo okazyjnych cenach.

Kiedy jest Black Friday 2017?

Black Friday, czyli Czarny Piątek to akcja, która przywędrowała do Europy z USA. Piątek wyprzedaży wypada zawsze po Święcie Dziękczynienia. Zasada jest taka, że Święto Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych przypada na czwarty czwartek listopada, a Black Friday jest dzień później. W tym roku Black Friday przypada na  24 listopada.

Black Friday często uznawany jest za początek sezonu świątecznych zakupów. Szczególnie, że w tym dniu zniżki bywają naprawdę atrakcyjne. Często promocje nie ograniczają się tylko do Czarnego Piątku, ale trwają przez cały tydzień.  Warto pamiętać o Cyber Poniedziałku (Cyber Monday), który przypada po Czarnym Piątku – w tym roku będzie to 27 listopada. W tym dniu możemy zrobić atrakcyjne zakupy w sklepach internetowych.

Zobacz także: Czarny piątek. Co jest jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *