Akumulatorowy samochód Mercedes dla dzieci

Jak zostać kilkuletnim kierowcą Mercedesa?

Które z dzieci nie marzy o swoim samochodzie, super wyposażonym aucie akumulatorowym? Fakt, nie są to tanie zabawki, niemniej każdy rodzic pragnie widzieć u swojej pociechy uśmiech i zadowolenie.

Samochody dla dzieci idealną propozycją na prezent

Popularność samochodów akumulatorowych nie słabnie, a wręcz przeciwnie zdobywa coraz to więcej klientów – rodziców, dziadków etc. chcących zadowolić małych milusińskich. Samochody stają się prezentem z okazji świąt, imienin, urodzin, czy Dnia Dziecka dając młodym kierowcom bezpieczną i zadowalającą frajdę. Ich sporą ofertę zapewnia sklep internetowy TAKWIELE.PL.

Jeździk Mercedes AMG GL 63 4w1

Już od 3 roku życia młody kierowca może wypróbować jeździk Mercedes AMG GL 4w1. To wysokiej jakości auto na licencji Mercedesa jest wzorowane na detalach optycznych. Posiada funkcje na miarę ekskluzywnego samochodu, jak:

 • przednie i tylne światła LED;
 • 6-drożny moduł dźwiękowy, który można dopasować do gustu kierowcy;
 • podświetlane felgi;
 • obszerny fotel ze sztucznej skóry;
 • a także samochód posiada dodatkowo funkcję bujaka.

Elektryczny samochód Mercedes Benz G63 6×6

Kolejna propozycja to samochód terenowy – Mercedes Benz G63 6×6 posiadający skrzynię biegów – dwa biegi do przodu, jeden bieg neutralny oraz jeden do tyłu. Czas na ładowanie samochodu to od 4 do 8 godzin, kierownica zaś wyposażona jest w 6-kierunkowy moduł dźwiękowy do muzyki i klaksonu. W ramach bezpieczeństwa w aucie jest pas bezpieczeństwa oraz hamulec automatyczny. Wiek użytkownika nie mniej niż 3 lata, nie więcej, jak 6. Auto rzecz jasna jest bardzo dopracowane – z reflektorami LED, światłami obręczy, tylnymi światłami oraz światłami obrysowymi. Czas zabawy na pełnym naładowaniu od 1 do 1,5 godziny. Samochód posiada pilota zdalnego sterowania, a z dodatkowych funkcji warto wymienić:

 • wyjmowany schowek;
 • regulowane siedzenie;
 • dźwięk silnika podczas uruchamiania;
 • miękki start;
 • otwierane drzwi, maska oraz tylna klapa;
 • rodzaj napędu na 6 kół.

Dla dzieci, w jakim wieku nadają się jeździki i samochody akumulatorowe?

Asortyment samochodów, jaki pojawia się w sklepie TAKWIELE.PL oferuje pojazdy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Producenci zapewniają, że są to jak najbardziej bezpieczne zabawki dla dzieci, niemniej zabawa nimi powinna odbywać się pod okiem osoby dorosłej. Bardzo ważne, aby kupując samochód wybierać taki, który będzie nadawał się konstrukcyjnie do odpowiedniego wieku, ale także wzrostu i wagi użytkującego dziecka. Czyli minimalny wiek 3 lata, a maksymalny 6 lat, choć czasem bywają także auta, które producent przeznacza dla dzieci już od 2 roku życia.

Najważniejsze, by było bezpiecznie i pod opieką osoby dorosłej, jak i w bezpiecznym terenie. Najwięcej przecież zależy od rozwagi osób dorosłych. Dzieci mają się tu wyłącznie dobrze bawić.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *