Szklanka filtrowanej wody

Kompleksowe rozwiązanie na wyciągnięcie ręki? Butelka do picia z filtrem!

Wiesz, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie, a często o nim zapominasz? Sięgnij po butelkę z filtrem i korzystaj z jej możliwości, gdziekolwiek jesteś. Na co możesz liczyć? Dowiedz się więcej i zacznij działać!

Butelka do picia z filtrem – dlaczego warto ją mieć?

Niezależnie od tego, jak spędzasz czas, zawsze pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu. Trenujesz? Wrzuć butelkę filtrującą do plecaka! Wyruszasz w podróż? Spakuj butelkę z filtrem do torby! A może siedzisz w domu przed komputerem? Sięgnij po butelkę, gdy tylko poczujesz pragnienie. Jak widzisz butelka wielokrotnego użytku to rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie. Butelka do picia z filtrem jest nie tylko wyjątkowo poręczna, ale i niezwykle skuteczna. Jest ona wyposażona w wymienny filtr (należy go wymieniać co miesiąc), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, jednocześnie nie zmieniając ilości minerałów w niej występujących. Filtr zawiera naturalny węgiel aktywny otrzymywany z łupin orzecha kokosowego.
W jaki sposób działa butelka filtrująca? To proste! Odkręcasz, nalewasz wodę kranową, zakręcasz butelkę, a filtr zajmuje się resztą! Dzięki temu nie tylko korzystasz ze smacznej wody, ale i ograniczasz zużycie jednorazowych opakowań. Jak to możliwe? Jeden filtr wymienny jest w stanie zastąpić aż 300 jednorazowych półlitrowych butelek z wodą ze sklepu! Ale to nie wszystko. Butelka do picia z filtrem to wygodne rozwiązanie, które pomoże ci zadbać o środowisko, ale również zaoszczędzić. Przejście z wody butelkowanej w jednorazowych opakowaniach na filtrowaną wodę kranową pozwoli ci obniżyć koszt za litr wody do dosłownie kilku groszy.

Butelka z filtrem – gdzie mogę ją zabrać?

Tak jak wspominaliśmy, butelka wielokrotnego użytku jest niezwykle poręczna, dlatego sprawdzi się wszędzie – na przykład:

  • na wakacjach (bo nawet podczas odpoczynku warto zadbać o właściwe nawodnienie),
  • na treningu (podczas wysiłku nie można zapominać o uzupełnianiu płynów),
  • podczas spaceru (bo przecież nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie pragnienie),
  • w pracy / w szkole/ na uczelni (jak wiesz filtrowana woda kranowa powinna być zawsze na wyciągnięcie ręki).

Wybierz rozmiar dla siebie i każdego dnia odkrywaj korzyści posiadania butelki do picia z filtrem (w Internecie znajdziesz 3 rozmiary):

  • najmniejsza 0,3 l
  • średnia 0,5 l
  • największa 0,7 l

Teraz wiesz już, co może dać ci butelka wielokrotnego użytku, gdzie możesz ją zabrać oraz w jakich rozmiarach występują butelki filtrujące. Czas przejść do ostatniego elementu, a mianowicie wyglądu. Ponieważ butelki filtrujące są nie tylko skuteczne – mogą też być bardzo estetyczne. Szukając butelki dla siebie, oprócz klasycznych kolorów, możesz natrafić na naprawdę ciekawe wersje kolorystyczne, takie jak: wrzosowy, limonkowy, miętowyczy niebiański!
Zainteresowany? Butelka do picia z filtrem może być twoja! Już dziś wejdź na stronę dafi.pl/butelka-filtrujaca/ i wybierz swój model. Pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie!

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *